09.03.2021, Salı
5 °C / 17 °C Denizli Hava Durumu

Bakan Kasapoğlu’ndan Büyükşehir Belediyesine spor yatırımları övgüsü

Haber Merkezi - 15 Şubat 2021 Pazartesi - 21:04 Bakan Kasapoğlu’ndan Büyükşehir Belediyesine spor yatırımları övgüsü

Denizli’ye gelen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, sporla ilgili yatırımlarından dolayı Denizli Büyükşehir Belediyesini kutladı, Başkanı Osman Zolan'a teşekkür etti.

A- A+

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bakanlığıyla ilgili incelemelerde bulunmak ve yarın yapılacak AK Parti İl Kadın Kolları Kongresine katılmak üzere Denizli’ye geldi. Bakan Kasapoğlu, programına Denizli Valiliğini ziyaret ederek başladı. Vali Ali Fuat Atik’den Denizli ile ilgili bilgiler alan Kasapoğlu, şeref defterini de imzaladı. Atik, ziyaretin anısına Kasapoğlu’na isminin yazılı olduğu Yatağan palası hediye etti.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİ ZİYARET

Bakan Kasapoğlu’nun ikinci durağı Denizli Büyükşehir Belediyesi oldu. Başkan Osman Zolan tarafından karşılanan Kasapoğlu’na Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığında sergilenen Yatağan Palası, Denizli Sancağı ve Büyükşehir Belediyesi Kültür Yayınlarından oluşan eserler ile Denizli Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları’nda üretilen el emeği göz nuru eserleri tanıtıldı.

BÜYÜKŞEHİR SPORCULARINDAN SÜRPRİZ

Bakan Kasapoğlu, daha sonra Denizli Büyükşehir Belediyesporlu sporcuların sürprizi ile karşılaştı. Türk bayrakları ve alkışlarla yapılan karşılama büyük beğeni toplarken Bakan Kasapoğlu, Denizli Büyükşehir Belediyesporlu sporcularla ile günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi. Sporculara yoğun ilgi göstererek yakından ilgilenen Bakan Kasapoğlu, tüm sporculara başarı dileklerini iletti.

“DENİZLİMİZİN SPOR ŞEHRİ OLMASI ADINA GAYRET EDİYORUZ”

Zolan, ziyarette yaptığı konuşmada, Bakan Kasapoğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek,”Denizlimiz için el ele, gönül gönüle çalışmaya devam ediyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, sizlerinde desteği ve katkısıyla şehrimizin bir spor şehri olması adına gayret ediyoruz” dedi.

Büyükşehir Belediyesinin gençlik ve spor yatırımlarını anlatan bir sunum yapan Zolan’a Kasapoğlu, teşekkür etti. Büyükşehir Belediyesinin spor yatırımlarından övgüyle bahseden Bakan Kasapoğlu, özellikle yüzme sporuna yapılan yatırımları takdirle karşıladı, Başkan Zolan’a teşekkür etti. Başkan Zolan, Bakan Kasapoğlu’na günün anısına Denizli’de cam ustaları tarafından yapılan Gülçehre isimli dekoratif ibrik armağan etti.