27.02.2021, Cumartesi
6 °C / 20 °C Denizli Hava Durumu

Bakan Kasapoğlu Pamukkale Belediyesini ziyaret etti

Haber Merkezi - 16 Şubat 2021 Salı - 16:56 Bakan Kasapoğlu Pamukkale Belediyesini ziyaret etti

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’yi ziyaret etti.

A- A+

Bir dizi program ve ziyaret için Denizli’ye gelen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Pamukkale Belediyesi’ni de ziyaret etti. Kasapoğlu’na bu ziyaretinde Vali Ali Fuat Atik, AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, AK Parti Denizli milletvekilleri, Ahmet Yıldız ve Nilgün Ök, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Büyükşehir belediye Başkanı Osman Zolan ve AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör eşlik etti.

Örki, Bakan Kasapoğlu’na projeleriyle ilgili bir sunuk yaptı. İlçede yapılması düşünülen spor kompleksleri ile ilgili bilgiler veren Örki, Kasapoğlu’ndan yapılacak olan çalışmalar içindestek istedi. Örki, konuşmasının ardından Kasapoğlu’na ziyaretin anısına Çeşm-i Bülbül, ilçede yetişen lavanta ve kekikten oluşan buket ile çeşitli hediyeler verdi.

KASAPOĞLU SPORCULARLA BİR ARAYA GELDİ

Bakan Kasapoğlu, ziyaretin ardından Pamukkale Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenen Denizli Gençlik ve Spor Buluşması’nda Pamukkale Belediye Spor Kulübü’nün sporcuları ile bir araya geldi. Burada açıklamalarda bulunan Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “2015 yılında kurulan Pamukkale Belediyespor 10 branşta faaliyetlerine devam ediyor. Tekerlekli Sandalye Basketbol takımımız 3. Lig’de, kadınlar voleybol takımımız da 2. Lig’de mücadele ediyor. Diğer branşlarda da faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Amacımız gençlerin spor yapmasına imkan sağlamak” dedi.

PAMUKKALE BELEDİYESİ’NE TEŞEKKÜR EDERİM

Denizli’ye geldiği andan itibaren gençlerin ve ili yönetenlerin heyecanını gözlemlediğini söyleyen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ise, “Sizlerin geleceğe daha iyi hazırlanması için bizler gereken ne varsa yapıyoruz. Sizler yarınların yöneticileri, iş insanlarısınız. Sizlerin daha iyi yetişmeniz gerekir. Sizler de sunulan bu fırsatları iyi değerlendirerek irfan sahibi, ahlak sahibi örnek insanlar olacaksınız. Biz bugüne kadar olduğu gibi sizlerin de katılımcılığı ile gereken neler varsa yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz. Sizlerin de katılımcılığı bizler için çok önemli. Birlikte konuşup, tartışıp istişare ederek sizin için daha iyi imkanları oluşturacağız. Pamukkale Belediyesi’ne ev sahipliği için teşekkür ediyorum. Protokol imzalamak için yine Denizli’ye geleceğiz. O zamana kadar sizleri Allah’a emanet ediyorum” diye konuştu.