13.08.2022, Cumartesi
22 °C / 35 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Avrupa Hareketlilik Haftası’nda Zolan sporcularla buluştu

Avrupa Hareketlilik Haftası’nda Zolan sporcularla buluştu

Haber Merkezi - 28 Eylül 2021 Salı - 10:45 Avrupa Hareketlilik Haftası’nda Zolan sporcularla buluştu

Avrupa Hareketlilik Haftası etkinlikleri kapsamında Denizli Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki sporcu ve kursiyerler ile bir araya gelen Başkan Osman Zolan, her yaştaki bireylere istedüiği branşta spor yapma imkanı sunduklarını belirtti.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediyesi Geleneksel Spor Oyunları Kompleksi ve Atletizm Pisti’nde gerçekleşen programa Başkan Osman Zolan’ın yanı sıra, Kırkpınar Yağlı Güreşleri Başpehlivanı, Devlet Sporcusu Hüseyin Çokal, Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ömer Faruk Özer ile Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Süleyman Akbulut, Denizli Büyükşehir Belediyespor sporcuları, kursiyerler ve aileleri katıldı. Bir süre sporcuların ve kursiyerlerin antrenmanlarını izleyen Zolan, sporcu ailelerinin istek ve önerilerini dinleyerek çocuklarla bir süre masa tenisi ve basketbol oynadı.

Haberin DevamıReklam

“ÇOCUKLAR VE GENÇLER BİZİM GELECEĞİMİZ”

Büyükşehir Belediyesi olarak gençlerin yanında olduklarını ifade eden Zolan, “Büyükşehir Belediyesi olarak eğitimcilerimizin nezaretinde gençlerimize 21 ayrı branşta spor yaptırıyoruz. 4 yaşından başlayarak her yaşa istediği branşta spor yapma imkanı sunuyoruz. Çocuklar ve gençler bizim geleceğimiz. Ben buradan tüm Denizlili hemşehrilerimize, çocuklarımıza, gençlerimize mutlaka spor yapmaları çağrısında bulunuyorum. Biz spor yapma noktasında ücretsiz her türlü imkanı sunuyoruz ” dedi.