25.05.2022, Çarşamba
18 °C / 34 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Atik ve Zolan, muhtarlarla iftarda bir...

Atik ve Zolan, muhtarlarla iftarda bir araya geldi

Haber Merkezi - 12 Nisan 2022 Salı - 10:20 Atik ve Zolan, muhtarlarla iftarda bir araya geldi

Denizli Büyükşehir Belediyesince, kent merkezinde görev yapan muhtarlara iftar yemeği verildi.

A- A+

Denizli Polisevi’nde düzenlenen iftara Denizli Valisi Ali Fuat Atik, eşi Fulya Atik, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, eşi Berrin Zolan, Meclis Başkanvekili Ali Değirmenci, DESKİ Genel Müdürü Niyazi Türlü, Genel Sekreter Yardımcısı Ali Aydın, Seval Gebeş, Serhat Akbulut ve Ömer Faruk Özer, mahalle muhtarları ile eşleri katıldı.

İftar öncesi muhtarları tek tek selamlayan Zolan, burada yaptığı konuşmada 11 ayın sultanı ramazan ayına bir kez daha kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Zolan, “İnşallah ramazan ayımızı birlik ve beraberlik içinde, huzur içinde tamamlamayı Allah’ım bizlere nasip etsin. Allah’ım rahmet, bereket ve mağfiret olan bu ayı inşallah hakkıyla yerine getirenlerden eylesin bizleri” dedi.

“BİRLİKTE HİZMET ETMEYE ÇALIŞIYORUZ”

Kente hizmet ederek sorunları ortadan kaldırmaya çalıştıklarını ifade eden Zolan, “Seçildiğiniz, seçildiğimiz günden beri her birinizle birlikte şehrimize hizmet etmeye çalışıyoruz. Kol kola gücümüz yettiğince çözümler üretmeye, sorunları ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Bundan sonraki süreçte de bir ve beraber olarak yolumuza devam edeceğiz inşallah. Katılımınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

ATİK’TEN ZOLAN’A TEŞEKKÜR

Vali Atik ise bir arada olmaktan dolayı yaşadığı memnuniyeti dile getirerek, organizasyonu düzenleyen Zolan ve tüm ekibine teşekkür etti. Salgının azalmasıyla birlikte eski günlere dönüleceğini kaydeden Atik, “Sizler bizim en yakın mesai arkadaşımızsınız. Ben muhtarları her zaman devletin uç beyi olarak tanımlamışımdır. Allah hizmetlerinizi daim etsin. Biz her zaman sizin yanındayız” diye konuştu.