25.07.2021, Pazar
22 °C / 37 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Akdoğan’dan Başkan Zolan’a ziyaret

Akdoğan’dan Başkan Zolan’a ziyaret

Haber Merkezi - 9 Nisan 2018 Pazartesi - 12:05 Akdoğan’dan Başkan Zolan’a ziyaret

Denizli Büyükşehir Belediyesi 2. Kitap Fuarı'nda düzenlenen imza gününe katılan eski Başbakan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ı ziyaret etti.

A- A+

Eski Başbakan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, Kitap Fuarı için geldiği Denizli’de Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Ziyarete, AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ve beraberindekiler katıldı.

Başkan Osman Zolan, Akdoğan’ı ağırlamaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bu yıl ikinci kez düzenledikleri kitap fuarı hakkında bilgi verdi.

Akdoğan ise, Denizli’nin çok büyük gelişim kaydettiğini ifade ederek, çalışmalarından dolayı Başkan Zolan’ı tebrik etti.

“LİDER” ADLI KİTABINI İMZALADI

Denizli Büyükşehir Belediyesi 2. Kitap Fuarı’na katılmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Akdoğan, daha sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı anlattığı “Lider” adlı kitabını Başkan Osman Zolan için imzaladı. Başkan Osman Zolan ziyaretin anısına Akdoğan’a çeşm-i bülbül hediye etti.