30.10.2020, Cuma
13 °C / 22 °C Denizli Hava Durumu

AK Parti Merkezefendi İlçe Yönetimi, Zolan’ı ziyaret etti

Haber Merkezi - 14 Ekim 2020 Çarşamba - 14:06 AK Parti Merkezefendi İlçe Yönetimi, Zolan’ı ziyaret etti

AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Fatih Durmaz ve yönetim kurulu üyeleri, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 10 gün önce gerçekleştirilen kongrede göreve gelen AK Parti Merkezefendi İlçe Yönetimini ağırladı. Ziyarete, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Fatih Durmaz ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Durmaz ve yönetim kurulu üyelerine yeni dönemde başarılar dileyen Zolan, “Allah’ım yolunuzu açık etsin, kolaylıklar versin. İnşallah el ele, gönül gönüle Denizlimize, Merkezefendimize daha güzel hizmetler yapmak, daha güzele götürmek için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. İnşallah ilçe yönetimimiz, mahalle başkanlarımız, tüm delegelerimiz ve tüm üyelerimizle birlikte Merkezefendi’de yaşayan tüm vatandaşlarımıza temas ederek davamızı sevdamızı anlatacağız” dedi.

Esas olanın millete hizmet etmek olduğunu vurgulayan Zolan, “İnşallah bu sevdamız noktasında gece gündüz çalışacağız. Bizim meselemiz şahsi değil, mesele şehirdir, ülkedir. Mesele bu yürüyüşün güçlenerek devam etmesidir. Başta Fatih Başkanımız olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerimize saygılar sunuyorum, yeni göreviniz hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Fatih Durmaz ise, Başkan Osman Zolan’ın şehre yapmış olduğu hizmetlerin örnek gösterildiğini söyleyerek, “Şehre hizmet damgasını vuran Belediye Başkanımızın olması bizim için her zaman gurur meselesi. Size çok müteşekkiriz, Allah razı olsun. Hep beraber çalışacağız, hep beraber ilçemize, şehrimize, hizmet edeceğiz. Desteğinizi her zaman hissedeceğiz. Bundan hiçbir şüphemiz yok” ifadelerini kullandı.