AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yalçın’dan Zolan’a ziyaret – D20Haber
10.12.2023, Pazar
4 °C / 12 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yalçın’dan...

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yalçın’dan Zolan’a ziyaret

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 20 Kasım 2023 Pazartesi - 13:22Güncelleme: 20 Kasım 2023 Pazartesi - 13:23
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yalçın’dan Zolan’a ziyaret

Bir dizi ziyaret ve program için kente gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hasan Basri Yalçın, Denizli Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti.

Denizli’ye gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hasan Basri Yalçın, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Ziyarete AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Ünal, Meclis Başkanvekili Ali Değirmenci, Büyükşehir Belediyesi DESKİ Genel Müdürü Niyazi Türlü, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Ali Aydın, Seval Gebeş, Serhat Akbulut ve Ömer Faruk Özer ile meclis üyeleri ve beraberindekiler eşlik etti.

Haberin DevamıReklam
Zolan ilk olarak Yalçın’a Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’nda sergilenen Denizli Sancağı, Yatağan Palası, Yeşilyuva ayakkabısı, Büyükşehir Belediyesi Kültür Yayınlarından oluşan eserleri ve kente özgü değerleri tanıttı.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin hayata geçirdiği yatırımları Yalçın’a anlatan Zolan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yalçın ise Zolan’ı çalışmalarından dolayı tebrik ederek ev sahipliğinden dolayı teşekkür etti.

Genel Başkan Yardımcısı Yalçın, Zolan ve beraberindekiler daha sonra 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’nda bulunan cam horoz heykeli önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.