25.06.2021, Cuma
20 °C / 35 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. AK Parti Denizli Kadın Kolları üyeleri...

AK Parti Denizli Kadın Kolları üyeleri Zolan’ı ziyaret etti

Haber Merkezi - 10 Haziran 2021 Perşembe - 13:17 AK Parti Denizli Kadın Kolları üyeleri Zolan’ı ziyaret etti

AK Parti Denizli İl Kadın Kolları Başkanı Feride Kabadayılar ve yönetim kurulu, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ı ziyaret etti.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti Denizli İl Kadın Kolları Olağan Kongresi’nde Başkanlığa seçilen Feride Kabadayılar ile yönetim kurulu üyelerini kabul etti. Kabadayılar, ziyaretteki konuşmasında “Allah utandırmasın, Cumhurbaşkanımızın ve sizlerin destekleriyle daha çok çalışmaya, birlik ve beraberlik içerisinde gayret etmeye devam edeceğiz. Öncelikle 2023 hedeflerimize ilerlemek için hep birlikte çalışacağız” dedi.

Kabadayılar ve ekibine yeni görevlerinin hayırlı olmasını dileyen Zolan ise, “Sizlerin büyük emekleri ve gönülden hizmetleri ile büyük Türkiye yolunda hep beraber çalışmaya devam edeceğiz. AK kadınlar, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize hazır. Sizlerle birlikte Denizlimize, ülkemize hizmet etmeye, millerimizin dertleriyle dertlenmeye ve taş üstüne taş koymaya devam edeceğiz. Ay yıldızlı bayrağımızı daha ileriye, daha yukarıya taşımaya gayret edeceğiz. Hedeflerimize hep beraber ulaşmayı Allah’ım nasip etsin” diye konuştu.