27.06.2022, Pazartesi
18 °C / 32 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Acıpayamlı çocuklar şenlikle neşelendi

Acıpayamlı çocuklar şenlikle neşelendi

Haber Merkezi - 5 Nisan 2017 Çarşamba - 15:28 Acıpayamlı çocuklar şenlikle neşelendi

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin Çocuk Şenliği Acıpayam’da düzenlenen etkinlik ile devam etti. Acıpayamlı çocuklar şenlik boyunca gönüllerince eğlendi.

A- A+

Acıpayam İlçe Stadı’nda gerçekleştirilen etkinliğe Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan ve beraberindekiler katıldı. Çocukların sevgi gösterileri ile karşıladığı Zolan, onlarla birlikte bir süre oynayarak eğlencelerine ortak oldu.

Başkan Osman Zolan, burada çocuklara seslenirken “Çocuk Şenliği ile çocuklarımızı mutlu etmek, onlarla birlikte olmak istedik. Bugün de Acıpayam’a geldik. Her yerde olduğu gibi burada da çocuklarımız gayet neşeli ve mutlu. Bizleri de çok güzel bir şekilde karşıladılar” dedi.

Haberin DevamıReklam

Çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdiklerini kaydeden Başkan Zolan, “5-10 yıl sonra bu fotoğraflara baktıklarında güzel bir anı olarak hatırlamalarını istiyoruz. Onlar için ne yapsak azdır, çocuklarımız bizden çok daha iyi olacaklar. Bütün amacımız bu. Çocuklarımızın bilgisayarların başından kalkıp buraya gelmesini ve hepsinin dostça oyunlar oynamasını, toprakla, çimle, güneşle ve temiz havayla buluşmasını istiyoruz. Gerçek hayatı pas geçmemelerini ve sanal dünyadan kopmalarını istiyoruz” dedi.