09.08.2022, Salı
23 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Acıpayam, Gençlik ve Kültür Merkezi’ne kavuşuyor

Acıpayam, Gençlik ve Kültür Merkezi’ne kavuşuyor

Haber Merkezi - 6 Temmuz 2022 Çarşamba - 14:34 Acıpayam, Gençlik ve Kültür Merkezi’ne kavuşuyor

Denizli’nin Acıpayam ilçesinde gençlik ve kültür merkezi yaptırılacak. Gençlik ve kültür merkezi ile ilgili protokol, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan tarafından imzalandı.

A- A+

Protokol imza törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, AK Parti Acıpayam İlçe Başkanı Fikret Gümüş, Acıpayam Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Mahir Altuğ, Abdullah Kandemir ve Şükrü Yalçın ile Genel Sekreter Yardımcısı Ali Aydın katıldı.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, protokolün kendisini çok heyecanlandırdığını belirterek, Acıpayam’ın her geçen gün büyüyen ve gelişen bir ilçe olduğunu, yapılan yatırımlarla ilçenin şehir havasına büründüğünü söyledi.

Haberin DevamıReklam

Büyükşehir Belediyesi olarak Acıpayam’a bugüne kadar birçok yatırım yaptıklarını kaydeden Zolan, “2014 seçimlerine giderken ‘şehir merkezimizde ne varsa ilçelerimizde de o olacak’ demiştik. Çok şükür tüm ilçelerimizde aynı anlayışla hizmet etmeye devam ediyoruz. Bugün çok güzel bir protokolün altına imza atıyoruz. Acıpayam’ın bir eksikliğini daha gidermiş olacağız. Üç katlı tesiste 544 kişilik konferans salonu, 2 adet sinema salonu, el sanatları ve meslek kurslarının verileceği 8 adet atölye, halk oyunları salonu, kafeterya ve okuma alanı yer alacak” dedi.

Bir an önce temel atma töreni yapmak istediklerini, projenin ve finansmanının hazır olduğunu söyleyen Zolan, desteklerinden dolayı Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’na da teşekkür etti.

Güçlü bir işbirliği ile tesisi inşa edeceklerini ifade eden Zolan, “Acıpayamımıza hayırlı uğurlu olsun. Orada her yapılan her işi Acıpayamlılar hak ediyor. Onlara hizmet etmek bizim vazifemiz” diye konuştu.