Tavas Belediyesi vatandaşları gönül sofralarında buluşturuyor – D20Haber
13.06.2024, Perşembe
26 °C / 43 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. TAVAS
  8. /
  9. Tavas Belediyesi vatandaşları gönül sofralarında buluşturuyor

Tavas Belediyesi vatandaşları gönül sofralarında buluşturuyor

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 14 Nisan 2023 Cuma - 17:23Güncelleme: 14 Nisan 2023 Cuma - 17:23
Tavas Belediyesi vatandaşları gönül sofralarında buluşturuyor

Tavas Belediyesi, ramazan ayı dolayısıyla farklı mahallelerde iftar yemekleri vererek, kurduğu gönül sofralarında vatandaşları bir araya getiriyor.

Tavas Belediyesi, iftar yemeği geleneğini bu ramazan ayında da devam ettiriyor. İlçe merkezi ile bağlı mahallelerde verilen iftar yemeklerine vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken, oruçlarını bir arada açıp sohbet ediyor.

Ramazan ayının başından bu yana verilen iftar yemeklerinde vatandaşların ramazan ayı heyecanına ortak olduklarını belirten Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, “Rahmetin, bereketin ve bolluğun ayı olan mübarek ramazanda merkez ve mahallelerimizdeki hemşehrilerimizi ziyaret ederek, hasbihal ettik. Gönül birlikteliğimizi bu sene Ramazan ayı boyunca kurduğumuz iftar sofralarımızda hemşehrilerimiz ile doya doya yaşamanın sevinci içerisinde olduk. Bu mübarek ayda 7’den 70’e gönüllere dokunarak vatandaşlarımızla gönül sofralarında bir araya geldik. Ramazan ayı, birlik ve beraberliğimizi güçlendiren kutsal bir ay. Tuttuğumuz oruçlar, yaptığımız dualar kabul olsun. Birlikte, yan yana nice sofralarımız olsun” dedi.

Haberin DevamıReklam