İnamlık: İlçede ulaşımı daha konforlu hale getirmek için çalışıyoruz – D20Haber
19.06.2024, Çarşamba
24 °C / 41 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. TAVAS
  8. /
  9. İnamlık: İlçede ulaşımı daha konforlu hale...

İnamlık: İlçede ulaşımı daha konforlu hale getirmek için çalışıyoruz

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 4 Ekim 2023 Çarşamba - 10:05Güncelleme: 4 Ekim 2023 Çarşamba - 10:05
İnamlık: İlçede ulaşımı daha konforlu hale getirmek için çalışıyoruz

Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, yol düzenlemeleri ile ilçede ulaşımı daha konforlu hale getirmek için çalıştıklarını söyledi.

Tavas Belediyesi tarafından ilçe genelinde başlatılan üstyapı çalışmaları sürüyor. Bu kapsamda ilçenin Orta, Yeni, Yaka ve Samanlık mahallelerindeki parke taşı döşeme çalışmalarının tamamlandığı belirtildi.

Haberin DevamıReklam
İlçe merkezindeki yolların daha modern hale gelmesi için de çalışmaların devam ettiğini kaydeden Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, yol düzenlemeleri ile ilçede ulaşımı daha konforlu hale getirmek için çalıştıklarını söyledi.

Parke taşı döşeme ve yol yapım çalışmalarını hızlandırdıklarını ifade eden İnamlık, “Mahalle sakinlerinin istekleri doğrultusunda, yıllar önce yapılan ve özelliğini yitiren bölgelerdeki bu çalışmalarla hemşehrilerimiz çok mutlu oldu. Amacımız, Tavasımıza yakışan hizmetleri hemşehrilerimizle buluşturmaktır. Bu bağlamda gece gündüz çalışan ekiplerimize, bu süreçte sabır ve anlayış gösteren tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi.