03.02.2023, Cuma
2 °C / 11 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. TAVAS
  8. /
  9. Mahalle halkından İnamlık’a teşekkür ziyareti

Mahalle halkından İnamlık’a teşekkür ziyareti

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 7 Aralık 2022 Çarşamba - 12:08Güncelleme: 7 Aralık 2022 Çarşamba - 12:08
Mahalle halkından İnamlık’a teşekkür ziyareti

Denizli’nin Tavas ilçesine bağlı Aydoğdu Mahallesi’nde gerçekleştirilen üstyapı, pazar yeri ve sosyal tesis çalışmalarının ardından mahalle halkı, Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Tavas Belediyesi, ilçenin Aydoğdu Mahallesi’nde üstyapı çalışması gerçekleştirdi. İhtiyaç duyulan pazar yeri ile sosyal tesisinin inşaatında da önemli ilerleme sağlandı.

Haberin DevamıReklam

Aydoğdu Mahalle Muhtarı Zafer Seval, mahalleden bir grup vatandaş ile çalışmalara teşekkür etmek üzere Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık’ı ziyaret etti. Seval, “Başkanımız seçildiği günden beri Aydoğdu için elinden geleni yapıyor. Kapalı pazar yeri ve sosyal tesis inşaatı, kilitli parke taşı döşemesi ve mahallemizdeki birçok çalışmayı tamamladı. Ayrıca toplulaştırma ihalemizde ayın 8’inde yapılacak. Vatandaşlarımız da yapılan hizmetlerden dolayı çok memnun. Her zaman yanımızda olan ve bizlere destek veren başkanımıza şahsım ve mahalle halkım adına teşekkür ederim” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden ve hizmetler için tempo düşürmeden çalıştıklarını söyleyen İnamlık da “Muhtarlarımız mahallelerimizdeki temsilcilerimizdir. Vatandaşlarımızla aramızdaki kuvvetli bağların mimarı onlardır. Bizler de bu anlayışla her fırsatta muhtarlarımız ve vatandaşlarımızla bir araya geliyor, hemşehrilerimize hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yapmış oldukları ziyaretten dolayı Muhtarımız Zafer Seval ve beraberindeki vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Hep birlikte Tavasımız için durmadan var gücümüzle çalışıp, 50 mahallemizde hizmet destanları yazmaya devam ediyoruz” diye konuştu.