03.02.2023, Cuma
2 °C / 11 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. TAVAS
  8. /
  9. İnamlık ve AK Parti Tavas ilçe...

İnamlık ve AK Parti Tavas ilçe yönetiminden Ankara ziyareti

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 22 Aralık 2022 Perşembe - 15:26Güncelleme: 22 Aralık 2022 Perşembe - 19:48
İnamlık ve AK Parti Tavas ilçe yönetiminden Ankara ziyareti

Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık ve AK Parti Tavas İlçe yönetimi, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde gerçekleştirilen AK Parti Grup Toplantısı’na katıldı.İnamlık, “Şehrimize güzel işler yapıp hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

AK Parti’nin Başkanları  Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde gerçekleştirilen grup toplantısına Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, AK Parti Tavas İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Büyüktarakcı, yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları, gençlik kolları ve mahalle başkanlarından oluşan 100 kişilik heyet katıldı.

“AK Parti büyük bir aile” diyen Büyüktarakcı, Tavas Belediye Başkanı İnamlık ile el ele vererek çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

Haberin DevamıReklam

Tarakcı, “Tevazu, samimiyet ve gayretle çıktığımız milletimize hizmet yolunda Belediye Başkanımız Hüseyin İnamlık ile birlikte el ele vererek ilk günkü heyecanımızla çalışmalarımıza devam ediyoruz. AK Parti büyük bir çınardır. Davamız büyük, hedeflerimiz çok, milletimize hizmet tek amacımızdır. AK Parti’nin yaptığı hizmetler, başardıkları hepsi birer devrim niteliğindedir. Bizler AK Parti’nin Tavas sevdalılarıyız. 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimiz için partimizin kıymetli üyeleri ile birlikte durmadan çalışıyoruz’’ dedi.

İnamlık ise konuşmasında, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde belediye işi gönül işi anlayışımızla gönüller yapmaya geldiğimiz Tavasımızda hemşehrilerimize hizmet etmek bizim için gurur ve mutluluktur. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde gönül belediyeciliği düsturuyla şehrimize güzel işler yapıp hizmet etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.