01.07.2022, Cuma
20 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Turizm bölgesi Karahayıt’ta dezenfekte işlemi yapıldı

Turizm bölgesi Karahayıt’ta dezenfekte işlemi yapıldı

Haber Merkezi - 18 Ağustos 2020 Salı - 13:53 Turizm bölgesi Karahayıt’ta dezenfekte işlemi yapıldı

Denizli’nin önemli turizm bölgelerinden olan Karahayıt’ta, Pamukkale Belediyesi ekipleri dezenfeksiyon işlemi uyguladı.

A- A+

Pamukkale Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, coronavirüs ile mücadele kapsamında dezenfekte işlemlerini sürdürüyor. Bu kapsamda, turizm bölgesi olan Karahayıt’ta esnafların işyerleri ile otel, pansiyon ve restoranları ücretsiz olarak dezenfekte işlemi yaparak steril hale getirdi.

KARAHAYITLILAR ÇALIŞMADAN MEMNUN

Karahayıt mahallesi esnaflarından Nevzat Yıldız, Pamukkale Belediyesi’nin verdiği ücretsiz dezenfekte işleminden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Belediyemiz sürekli olarak bizlerin yanında oluyor. Bu hizmetinden dolayı Pamukkale Belediyesi’ne çok teşekkür ederim” dedi. Restoran işletmecisi Mustafa Kavaklıoğlu ise “Pamukkale Belediyesi’nin coronavirüs salgınına karşı işletmelerimizi dezenfekte etmesi çok güzel bir hizmet. Bundan dolayı başta Pamukkale Belediye Başkanımız olmak üzere tüm ekibine teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. Apart işletmecisi Ayşe Çolak da “Pamukkale Belediyemizin hizmetleri çok güzel. Yapılan dezenfekte çalışması müşterilerimizi de memnun ediyor” diye konuştu.

Haberin DevamıReklam

“CORONAVİRÜS İLE MÜCADELEMİZ DEVAM EDİYOR”

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, coronavirüs ile mücadelelerinin aralıksız olarak devam ettiğini belirterek, “Pamukkale Belediyesi olarak ilk günden bu yana coronavirüs mücadelesi kapsamında tüm imkanlarımızı halkımız için seferber ettik. İlçemiz genelinde bütün işletmelerde dönüşümlü bir şekilde ücretsiz olarak defalarca dezenfekte işlemini gerçekleştirdik. İlk önceliğimiz her zaman halkımızın sağlığı oldu. Kamu kurumları, camiler, okullar ve halkımızın kullandığı pazar yerleri, sokak ve caddeleri periyodik olarak dezenfekte yapıyoruz. Bu zor süreçte esnaflarımızı hiç ihmal etmedik. Ekiplerimiz mahalle mahalle, sokak sokak tüm esnaflarımızın işyerlerini ücretsiz olarak dönüşümlü bir şekilde dezenfekte ederek onlara destek olduk. Son olarak turizm bölgesi olan Karahayıt Mahallemizde bütün esnafların işyerlerinin yanı sıra mahallede bulunan tüm otel ve pansiyonlar baştan aşağı dezenfekte edilerek steril hale getirildi. Coronavirüs tehlikesi sona erene kadar çalışmalarımız devam edecek. Biz her zaman olduğu gibi halkımızın her zaman yanındayız” dedi.