29.07.2021, Perşembe
25 °C / 40 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Tapu Kadastro Müdürlüğü’nde vezne açtı

Tapu Kadastro Müdürlüğü’nde vezne açtı

Haber Merkezi - 21 Mayıs 2018 Pazartesi - 12:34 Tapu Kadastro Müdürlüğü’nde vezne açtı

Pamukkale Belediyesi, vatandaşların tahakkuk, tahsilat ve beyan sureti vermek gibi işlemlerle ilgili belediyeye gelerek zaman kaybetmelerini önlemek için, Tapu Kadastro Müdürlüğü’nde vezne açtı.

A- A+

Pamukkale Belediyesi, tapu ile ilgili işlemlerde vatandaşlara kolaylık sağlamak üzere Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’ndeki Tapu Kadastro Müdürlüğü içerisinde vezne kurdu. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Tapu Kadastro Müdürlüğü’nde işlemleri biten vatandaşlar daha sonra belediye ile ilgili bölümleri çözmek için belediyemize gelmek durumunda kalıyorlardı. Bizim hizmet anlayışımız, vatandaşlarımızın yaşamını kolaylaştırmak ve standardını yükseltmektir. Bu sebeple Tapu Kadastro Müdürlüğü içerisindeki yeni hizmet noktamızla vatandaşlarımız belediyeye gelmeden işlemlerini gerçekleştirebilecekler” dedi.

Kısa sürede ilçe halkının takdirini toplayan uygulama ile vatandaşlar birçok işlemlerini buradan gerçekleştirmeye başladı. Tapu Müdürlüğü’nde haftanın 5 günü mesai saatleri içerisinde hizmet verecek olan Pamukkale Belediyesi hizmet noktasında, emlak vergisi, rayiç bedel, tahakkuk işlemleri, çevre temizlik vergisi (ÇTV) ve ilan-reklam vergi ödemeleri ilçe belediyesine gidilmeden ödenebilecek.