04.10.2022, Salı
16 °C / 25 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Patifest pazar günü yapılacak

Patifest pazar günü yapılacak

Haber Merkezi - 22 Eylül 2022 Perşembe - 13:25 Patifest pazar günü yapılacak

Pamukkale Belediyesince düzenlenen “Denizli Patifest 2022”, pazar günü yapılacak. Hayvanseverleri buluşturacak programda çeşitli aktiviteler yer alacak.

A- A+

Pamukkale Belediyesinin bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceği Denizli Patifest, 25 Eylül Pazar günü saat 16.00’da Akutpark’ta yapılacak. Pamukkale Belediyesi ile Sempati Hayvanları Koruma Derneği iş birliği ile düzenlenecek Patifest’te alışverişten oyun parklarına, yarışmalardan eğlenceli çekilişlere kadar birçok etkinlikler yer alacak.

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, hayvan haklarına farkındalığı artırmak amacıyla düzenledikleri festivalde, her yıl olduğu gibi bu yıl da sokak hayvanlarının tedavisine ve mama ihtiyaçlarına destek sağlanacağını belirtti. Örki, şunları kaydetti:

Haberin DevamıReklam

“Girişin ücretsiz olduğu ‘Denizli Patifest 2022’ festivalimiz tüm halkımıza açık. Can dostlarımızla güzel bir gün geçirmek, onların haklarına yönelik önemli bir farkındalık oluşturmaya destek vermek isteyen tüm hayvan dostlarımızı bekliyoruz. Hem eğleneceğiz hem de sokak hayvanlarımıza destek sağlayacağız. Festivalimizle ilgili tüm hazırlıklarımızı tamamladık ve ücretsiz olan festivalimize tüm halkımızı bekliyoruz.”