02.12.2022, Cuma
9 °C / 16 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Pamukkale’de zabıtadan fırın denetimleri

Pamukkale’de zabıtadan fırın denetimleri

Haber Merkezi - 19 Nisan 2021 Pazartesi - 12:29 Pamukkale’de zabıtadan fırın denetimleri

Pamukkale Belediyesi zabıta ekipleri, ilçede pide, ekmek ve unlu mamul üretimi yapan işletmeleri denetleme gerçekleştirdi.

A- A+

Pamukkale Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ramazan ayında halkın yoğun ilgi gösterdiği pide, ekmek ve unlu mamul ürünlerinin üretimini yapan işletmelerde denetimler yaptı. İş yerlerinde hijyen, gramaj, iş kıyafetleri, eldiven kullanımı, çöp kutuları, fiyat etiketleri ve havalandırmalar kontrol edildi.

Haberin DevamıReklam

“HALKIMIZIN SAĞLIĞINI ÖNEMSİYORUZ”

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, ilçede yaşayan her vatandaşın sağlığı için gereken ne varsa yaptıklarını belirterek, “Halkımızın özellikle ramazan ayında rağbet gösterdiği pide ve unlu mamullerin üretimini yapan işletmelerimiz sağlık açısından denetimlerden geçiyor. Ekiplerimiz her konuda detaylı olarak inceleme yapıyor. İlçemiz genelinde bu denetimlerimizde her hangi bir sorunla karşılaşmamış olmak sevindirici. Biz halkımızın sağlığı için gereken ne varsa yapmayı sürdüreceğiz. Bu vesile ile değerli Pamukkaleli vatandaşlarımıza hayırlı ramazanlar diliyorum” dedi.