25.06.2022, Cumartesi
18 °C / 32 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Pamukkale’de muhtarlar için balon turu

Pamukkale’de muhtarlar için balon turu

Haber Merkezi - 21 Ekim 2021 Perşembe - 15:48 Pamukkale’de muhtarlar için balon turu

Pamukkale’de düzenlenen Muhtarlar Günü etkinliklri kapsamında, sıcak hava balonları ilçede görev yapan muhtarlar için havalandı.

A- A+

Pamukkale Belediyesince düzenlenen etkinlik kapsamında, ilçede görev yapan muhtarlar sabah erken saatlerde bir araya geldi. “Beyaz cennet”ten havalanan sıcak hava balonlarına binen muhtarlar, travertenlerin güzelliğinin yanı sıra yeni günü günü de gökyüzünde karşıladı.

MUHTARLARDAN TEŞEKKÜR

Pamukkale Belediyesinin balon turu ile ilgili olarak memnuniyetlerini dile getiren muhtarlar şöyle konuştu:

Hacıkaplanlar Mahalle Muhtarı Necdet Kunduracı: Pamukkale Belediyesi bizler için etkinlik düzenledi. Pamukkale’yi bir de balondan görme imkânımız oldu. Bize böyle bir imkân sağlayan Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye teşekkür ederim.

Haberin DevamıReklam

Kervansaray Mahalle Muhtarı Damla Tuna Bilgen: Pamukkale Belediye Başkanımız Avni Örki, biz muhtarlara bir sürpriz yaparak balona bindirdi. İlk defa böyle bir tecrübe yaşadım, çok güzeldi. Bugüne özel olması bizim için ayrıca güzeldi. Bu etkinlik için başkanımıza çok teşekkür ediyorum.

Hürriyet Mahalle Muhtarı Mehmet Çakar: Bu bizim için çok farklı bir gün oldu. Balonla dünyada eşi bulunmayan Pamukkale travertenlerini yüzlerce metre yüksekten izleme imkânı bulduk.

Karakurt Mahalle Muhtarı Kadir Kıvrak: Böyle güzel bir organizasyon yaptıkları için değerli başkanım Avni Örki’ye ve başkan yardımcılarıma çok teşekkür ederim. Bu anlamlı günde bizleri mutlu ettiler.

Asmalıevler Mahalle Muhtarı Zeki Cacur: 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Pamukkale Belediyesinin organize ettiği balon turu bizler için çok güzel oldu. Biz muhtarlar gerçekten çok memnun olduk. Böyle bir günde bizi hatırladığı için başkanımız Avni Örki’ye teşekkür ederim.

Muhtarlar, daha sonra bu yılın ocak ayında vefat eden Pamukkale Mahalle Muhtarı Derviş Arslan’ın ailesini ziyaret etti.