30.07.2021, Cuma
25 °C / 40 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Pamukkale’de kursiyerler el emeklerini şehir manzarası...

Pamukkale’de kursiyerler el emeklerini şehir manzarası eşliğinde satışa sundu

Haber Merkezi - 12 Temmuz 2021 Pazartesi - 12:31 Pamukkale’de kursiyerler el emeklerini şehir manzarası eşliğinde satışa sundu

Pamukkale Belediyesi’nce açılan kurslara katılan kursiyerler, el emeği ürünlerini hafta sonu Seyir Tepesi Şehir Ormanı’nda düzenlenen sergide satışa sundu.

A- A+

Pamukkale Belediyesi tarafından açılan el sanatları kursuna katılan kursiyerler, burada yaptıkları ürünleri Seyir Tepesi Şehir Ormanı’ndaki Horoz Meydanı girişinde açılan sergide beğeniye sunuyor. Seyir Tepesi’nde şehir manzaralı sergide yer alan ürünleri inceleyen Ümit Makal, el sanatları sergisinde birbirinden güzel ürünlerin bulunduğunu ifade ederek, “Kurslarda öğrendiklerini uygulayan kursiyerler muhteşem eserleri ortaya çıkarmış. Özellikle kadınları bu sergi ile ürünlerini satıp gelir elde etmeleri de çok önemli. Bu imkânı sağlayan Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

ÇİFTLER İÇİN  FOTOĞRAF STÜDYOSU HALİNE GELDİ

Öte yandan, Seyir Tepesi Kent Ormanı hayatlarını birleştiren çiftlerin fotoğraf çektirdikleri doğal ortamlardan biri haline geldi. Hafta sonları gelinlik ve damatlıkla gelen çiftler, mutlu günlerini ölümsüzleştiriyor.

“UYGULAMA DEVAM EDECEK”

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Seyir Tepesi Şehir Ormanı’nın halkın yeni buluşma noktalarından biri olduğunu mutlulukla gördüklerini ifade ederek, “Özellikle hafta sonları vatandaşlarımız bu devasa tesise gelerek hem adrenalin sporlarını yapma hem de muhteşem Denizli manzarasını izleme şansına sahip oluyorlar. Bunun yanında el sanatları ile ilgili açılan kurslarımıza katılan kursiyerlerimizde ortaya çıkardıkları birbirinden güzel eserleri Denizlililer ile buluşturuyor. Vatandaşlarımız Denizli’mizin güzelliğini yansıtan manzara eşliğinde kursiyerlerimizin ürünlerini görüp alış veriş yapabiliyorlar. El sanatları sergimizi hafta sonlarında açmaya devam edeceğiz. Hem kursiyerlerimize hem de Seyir Tepesi Şehir Ormanı’nı ziyaret eden misafirlerimize teşekkür ederim” dedi.