Pamukkale’de kesintisiz temizlik çalışmaları – D20Haber
19.07.2024, Cuma
27 °C / 41 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Pamukkale’de kesintisiz temizlik çalışmaları

Pamukkale’de kesintisiz temizlik çalışmaları

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 25 Mart 2022 Cuma - 12:53Güncelleme: 25 Mart 2022 Cuma - 15:08
Pamukkale’de kesintisiz temizlik çalışmaları

Pamukkale Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde temizlik çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Pamukkale Belediyesi, “Daha temiz bir Pamukkale için” sloganıyla ilçede temizlik çalışmalarını yoğun mesai harcayarak sürdürüyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, katı atık toplama, cadde ve sokak süpürme, pazar yerlerinin temizliği, ambalaj atıklar ve bitkisel atık yağların toplanması, çöp ev temizliği, yol kenarı ve boş arsalarda ot biçme hizmetini sürdürüyor.

Ekipler, ilçe genelinde bulunan 5 bine yakın çöp konteyneri, 800 ekmek kutusu, 28 atık getirme merkezi ve 30 çöp toplama aracını da düzenli olarak temizleyerek, dezenfekte ediyor. “Koku önleme sistemi” ile çöp toplama kamyonları ve çöp konteynerlerinden kötü koku yerine turunç kokusu yayılıyor.

Haberin DevamıReklam
Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, temizlik hizmetinin kendileri için vazgeçilmez olduğunu, “Daha temiz bir Pamukkale için” sloganıyla çalışmalara devam ettiklerini belirterek, “Bizim için temizlik çok önemli. Ekiplerimiz mesai gözetmeden ilçemizde yaşayan vatandaşlarımıza hizmet ediyor. Rutin işlemlerin yanında çöp konteynerleri, bayat ekmek toplama kutuları ve geri dönüşüm kutuları düzenli olarak özel araçlar ve ürünlerle temizleniyor. Yaz kış demeden Pamukkale’mizin her bir köşesini düzenli olarak temizleyen ekiplerimiz, bahar aylarına geçiş sürecinde rutin çalışmalarına hız verdiler. Tek amacımız Pamukkale’yi daha mutlu insanların yaşadığı bir ilçe haline getirmek. Bunun için başta temizlik olmak üzere tüm birimlerimizle vatandaşlarımız için çalışmaya devam ediyoruz” diye konuştu.