05.12.2022, Pazartesi
8 °C / 16 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Pamukkale Kitap Kafe, tam kapanmada evlere...

Pamukkale Kitap Kafe, tam kapanmada evlere kitap servisini sürdürecek

Haber Merkezi - 30 Nisan 2021 Cuma - 11:46 Pamukkale Kitap Kafe, tam kapanmada evlere kitap servisini sürdürecek

Pamukkale Belediyesi Kitap Kafe, tam kapanma döneminde de kitapseverlerin yanında olacak. Vatandaşlar, 0505 187 86 24 nolu telefondan kitap talep edebilecek.

A- A+

Pamukkale Belediyesi Kitap Kafe, başlattığı servis hizmetiyle pandemi sürecinde bir yılda 800 vatandaşın istediği toplam 7 bin 500 kitabı evlere ulaştırdı. Bu hizmet, dün başlayan tam kapanma sürecinde de sürdürülecek. Kitap Kafe üyeleri ve vatandaşlar, bu dönemde 0505 187 86 24 nolu telefonu arayıp kitap talep edebilecek.

“BOL BOL KİTAP OKUNABİLİR”

Haberin DevamıReklam

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, coronavirüs salgınında her zaman vatandaşların yanında olduklarını ifade ederek, “Ülke olarak topyekun coronavirüs ile mücadele ediyoruz. Bu mücadelede 29 Nisan itibariyle yeni bir evreye geçerek tam kapanma sürecine girdik. 17 Mayıs 2021 tahine kadar devam edecek olan bu süreçte tüm birimlerimizde olduğu gibi Kitap Kafemizde halkımızın hizmetinde olacak. Bundan önceki kısıtlamalarda olduğu gibi şimdi de Kitap Kafe üyeleri ve tüm vatandaşlarımızın kitap taleplerini ekiplerimiz karşılayacak. Evde kalınan zamanlarda kitap okumak en güzel aktivitelerden biridir. Bol bol kitap okuyarak bu dönem iyi bir şekilde değerlendirilebilir. Yüzlerce yazardan binlerce eser vatandaşlarımızın telefonuyla evlerine kadar servislenmeye hazır. Görevli arkadaşımıza ulaştığınız takdirde istediğiniz kitaplar adreslerinize kadar getirilecek. Kıymetli vatandaşlarımızdan ricamız evde kalarak coronavirüs mücadelesine destek vermeleri. Sağlıklı günlerde buluşmayı diliyorum” dedi.