29.07.2021, Perşembe
25 °C / 40 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürü Çimen’den...

Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürü Çimen’den Örki’ye teşekkür plaketi

Haber Merkezi - 8 Temmuz 2021 Perşembe - 15:46 Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürü Çimen’den Örki’ye teşekkür plaketi

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çimen ve şube müdürleri, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’yi ziyaret ederek, teşekkür plaketi verdi.

A- A+

Ziyarete, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’nin yanı sıra Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çimen, şube müdürleri Osman Ülçay, Evin Payan, Haşim Ülker katıldı. Pamukkale Belediyesi’nin ilçe okullarına yaptığı değerli katkılarından dolayı teşekkür ziyaretine geldiklerini belirten Çimen, Örki’ye teşekkür plaketi ve çiçek takdim etti. Çimen, konuşmasında şunları söyledi: “Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye 2020-2021 Eğitim Öğretim yılı ve coronavirüs salgını süresince ilçedeki tüm okullara verdiği destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Belediye ekipleri tarafından Pamukkale’mize bağlı en ücra mahallelerimizdeki okullarımızdan, merkezdeki okullarımıza kadar salgın süresince düzenli olarak dezenfekte işlemi yapıldı. Bunun yanında bahçe temizliği, peyzaj çalışmaları, kalorifer tesisatlarının elden geçirilmesi, tamirat, boya ve benzeri işlerin yapılması, kütüphane kazandırılması ve mevcut kütüphanelerimize binlerce kitap kazandırılması, 2 bin öğrencimize tablet dağıtılması gibi birçok önemli konuda Pamukkale Belediye Başkanımızın katkıları oldu. Pamukkale İlçe Mili Eğitim Müdürü olarak okullarımızdaki eser ve hizmetlerinizden dolayı minnettarlığımızı iletiyorum.”

“EĞİTİM BİZİM ÖNCELİĞİMİZ”

Ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden Örki, “Bu plaketi ilçem adına, bütün belediye personelim adına alıyorum. Bu plaket, bize daha çok çalışmamız gerektiğini bize hatırlatacak. İnşallah sizinle beraber ilçemizde eğitim öğretim sezonları şahlanarak devam edecek veilçemizde temellerini attığımız okullarımızı da en kısa sürede tamamlayarak, birlikte açılışlarını yapacağız. Sizlerin nezdinde tüm eğitimcilerimize de çocuklarımızın geleceğine ışık tuttukları için çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.