29.11.2022, Salı
9 °C / 16 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Pamukkale Belediyesporlu sporculardan 11 madalya

Pamukkale Belediyesporlu sporculardan 11 madalya

Haber Merkezi - 27 Eylül 2022 Salı - 15:47 Pamukkale Belediyesporlu sporculardan 11 madalya

Pamukkale Belediyesporlu sporcular, hafta sonunda katıldıkları organizasyonlardan toplam 11 madalya ile ayrıldı.

A- A+

Pamukkale Belediyesinin katkılarıyla 25-26 Eylül’de Hasan Güngör Spor Salonu’nda düzenlenen . İller Arası Denizli Kick Boks Ligi 3. Etap şampiyonasın Pamukkale Belediyesporlu 3 sporcu da katıldı. 79 kg LowKick kategorisinde mavi beyazlı kulüp için mücadele eden Görkem Duman ikinci olarak gümüş madalyayı kazanırken, 70 kg LowKick kategorisinde Mehmet Eyüp Saka bronz madalyanın sahibi oldu.

Haberin DevamıReklam

Ankara’da gerçekleşen Şehit Eren Bülbül Türkiye Dart Şampiyonasında ise Yıldız Kızlar kategorisinde yarışan Esma Doğan Türkiye birincisi olarak altın madalyaya uzandı. Pınar Önay ise aynı kategori de gümüş madalya kazandı. Minikler kategorisinde Bekir Enes Altıntaş gümüş, Yıldız Erkekler’de Ömer Türkarslan ve Harun Salih Turgut Türkiye üçüncüsü olurken, Büyükler kategorisinde yarışan Emin Furkan Şahin de bronz madalyanın sahibi oldu. genç erkekler de yarışan Harun Salih Turgut Türkiye üçüncüsü oldu.

Bu yıl 7’ncisi düzenlenen Yuntdağı Yağlı Güreşleri’nde küçük orta küçük boyda mücadele eden Yunus Emre Sakallı ikinci olarak gümüş madalya kazandı.