01.12.2021, Çarşamba
6 °C / 11 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Pamukkale Belediyesporlu kick boksçular, Avrupa Şampiyonası’nda...

Pamukkale Belediyesporlu kick boksçular, Avrupa Şampiyonası’nda ringe çıkacak

Haber Merkezi - 3 Kasım 2021 Çarşamba - 14:53 Pamukkale Belediyesporlu kick boksçular, Avrupa Şampiyonası’nda ringe çıkacak

Pamukkale Belediyesporlu Emre Özeren ve Ahmet Burak Canbeldek, Avrupa Kick Boks Şampiyonası’nda ringe çıkacak.

A- A+

Karadağ’ın Budva kentinin ev sahipliği yapacağı Avrupa Kick Boks Şampiyonası, 5-14 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek. Şampiyonada ay yıldızlı formayı giyecek Pamukkale Belediyesporlu Emre Özeren lowkick 67 kilogramda mücadele verecek. 79 kilogram sporcusu Ahmet Burak Canbeldek ile birlikte, Kick Boks Milli Takım Antrenörü olan Zekai Doruk da kafilede yer alacak.

ÖRKİ BAŞARILAR DİLEDİ

Pamukkale Belediyespor Onursal Başkanı ve Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, ilçenin adının sporla duyulması için çalıştıklarını ifade ederek, “Pamukkale Belediyespor çatısı altında birçok branşta sporcularımız var. Kick Boks dalında ise hem sporcularımız hem de antrenörümüz milli takımda yer alıyor. 5-14 Kasım 2021 tarihleri arasında Karadağ’da yapılacak olan Avrupa Kick Boks Şampiyonası’nda mücadele edecek milli takımımızda Emre Özeren ve Ahmet Burak Canbeldek ile birlikte antrenörümüz Zekai Doruk yer alıyor. Bu durum bizleri gururlandırıyor. Ben, kafilemizin Karadağ’daki Avrupa Şampiyonası’ndan güzel haberlerle döneceğine inanıyorum. Başta sporcularımız olmak üzere Kick Boks milli takımımıza başarılar diliyorum” dedi.