08.12.2022, Perşembe
6 °C / 15 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Pamukkale Belediyespor’da imzalar atıldı

Pamukkale Belediyespor’da imzalar atıldı

Haber Merkezi - 16 Haziran 2022 Perşembe - 11:54 Pamukkale Belediyespor’da imzalar atıldı

Pamukkale Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, iki oyuncusuyla sözleşme yenilerken, 4 yeni transfer gerçekleştirdi.

A- A+

Kadınlar 2. Voleybol Ligi’nde mücadele eden Pamukkale Belediyespor’da 6 isim 2022-2023 sezonu için imza attı. Berfin Oruç ve Nurgül Tunçhan ile sözleşme yenilendi. Tuğçe Demirtaş, İlayda Dinçarslan, Berna Apa ve Zeynep Koçak da takıma katılan yeni isimler oldu.

İmza törenine Pamukkale Belediyespor Onursal Başkanı Avni Örki, kulüp başkanı Bayram Kahraman, kadın voleybol takımı antrenörü Kazım Şengün, yardımcı antrenör Savaş Salgın, altyapı antrenörü Tuğba Aydın katıldı.

Örki, imza törenindeki konuşmasında, Pamukkale Belediyespor Kadın Voleybol Takımı’nın yeni sezonda çok daha güzel başarılara imza atacağına inançlarının tam olduğunu belirterek, şunları söyledi:

Haberin DevamıReklam

“Pamukkale Belediyesinin sporda bir idol olmasını istedik. Pamukkale Belediyespor Kulübümüz çatısı altındaki branşların her birinden başarı haberleri geliyor. Bu başarılar ve gençlerimizin spora olan aşkı hedefimiz için doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Sporu sadece ilçemiz sınırları içerisinde değil, daha geniş alanlarda da sevilmesi, sporcularımızın başarılarının, başarıya giden azimli çalışmalarının örnek alınması bizler için mutluluk verici olacaktır. Güreşden darta, badmintondan bocceye, masa tenisinden basketbola, kick bokstan karateye, halterden ayak tenisine, goalballdan taekwondoya, okçuluktan voleybola kadar sporun her alanında Pamukkale Belediyesporumuzun adını başarıyla duyurmak adına desteğimizi hiçbir zaman esirgemiyoruz. Spora ve spora sevdası olan her gencimize desteğimiz her daim sürecek.”