22.01.2021, Cuma
1 °C / 12 °C Denizli Hava Durumu

Pamukkale Belediyespor Kayhan’a emanet

Haber Merkezi - 11 Eylül 2019 Çarşamba - 15:30 Pamukkale Belediyespor Kayhan’a emanet

Bu sezon Tekerlekli Sandalye Basketbol 3. Ligi’nde mücadele edecek olan Pamukkale Belediyespor, antrenör Erol Kayhan ile sözleşme imzaladı.

A- A+

Pamukkale Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, yeni sezon öncesi genel kurulunu gerçekleştirdi. Onursal Başkanlığa Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Kulüp Başkanlığına da Birol Konak seçilirken, takımın antrenörü de belli oldu. Mavi-beyazlı takım daha önce de takımda görev yapan antrenör Erol Kayhan ile anlaşma sağladı.

“AMACIMIZ ÖRNEK OLMAK”

Pamukkale Belediyespor Kulübü Başkanı Birol Konak, takımın sezon öncesi yaptığı çalışmaları yakından takip ederek sporculara moral verdi. Konak, “Takımımız geçen sezon Bölgesel Lig’de başarılı olarak yeni sezonda 3. Lig’de yer almaya hak kazandı. Takımımız çalışmalarını yoğun bir şekilde yapıyor. Bize güvenerek bu görevi veren Onursal Başkanımız Avni Örki’ye teşekkür ederim. Biz de bu ligde elimizden geleni yaparak bir üst lige çıkmak için mücadele edeceğiz. Bu ligde yeniyiz ve ligin zor geçeceğini biliyoruz. Ama asıl önemli olan bu takımın engellilere örnek teşkil ederek, engellilerin de neler yapabileceğini göstermesi. Tekerlekli sandalye basketbol takımımızın yeni sezonunun hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

TURNUVAYA KATILACAKLAR

Pamukkale Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, 13-15 Eylül tarihleri arasında Kuşadası’nda düzenlenecek olan 3. Efeler Tekerlekli Sandalye Basketbol Turnuvası’na katılacak. Davutlar Gençlik Kampı Kuşadası Spor Salonu’nda gerçekleşecek olan turnuvada, Pamukkale Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’nın rakipleri Aydın Genç Efeler Spor Kulübü, Aspelya Engelliler Spor Kulübü ve  Kocaeli Engelliler Spor Kulübü olacak.