04.03.2021, Perşembe
5 °C / 18 °C Denizli Hava Durumu

Pamukkale Belediyesi’nin yaz kursları tamamlanıyor

Haber Merkezi - 25 Ağustos 2020 Salı - 11:31 Pamukkale Belediyesi’nin yaz kursları tamamlanıyor

Pamukkale Belediyesince yaz döneminde açılan kurslar tamamlanırken, kursiyerlere sertifikaları Başkan Avni Örki tarafından verildi.

A- A+

Pamukkale Belediyesinin düzenlediği yaz kurslarını birer birer tamamlanmaya başladı. Hijyen, sosyal mesafe, maske gibi kurallar dikkate alınarak verilen kursları yakından takip eden Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, işaret dili kursunu tamamlayan 20 kursiyer ile diksiyon kursuna katılan 25 kursiyere sertifikalarını takdim etti.

“İLETİŞİM ÇOK ÖNEMLİ”

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, farklı alanlarda açtıkları kursların her birinin önemli ve güzel olduğunu ifade ederek, “Pamukkale Belediyesi olarak açtığımız tüm kurslarımız ücretsizdi. Farklı alanlardaki onlarca kurslarımızdan biri de işaret dili kursu, bir diğeri de diksiyon kursu idi. İki kursta önemli. İşaret dili kursu, çevremizde bulunan engelli vatandaşlarımızla daha kolay iletişim kurabilmek, bir nebze de olsa onların hayatlarını kolaylaştırabilmek adına önemli bir kurstu. Bu kursumuza katılarak işaret dilini öğrenen tüm kursiyerlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bunun yanı sıra, diksiyon kursu da hem günlük hem de iş hayatımızda en önemli iletişim aracımız ana dilimizi ne kadar doğru konuştuğumuzu sorgulamamızı sağlayarak, güzel Türkçemizi doğru kullanmayı öğretiyor. Pandemi sürecinde, tüm kurallarımıza uyarak kurslarımızı tamamlayan tüm kursiyerlerimize teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.