01.12.2021, Çarşamba
6 °C / 11 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Pamukkale Belediyesinin vezneleri hafta sonunda açık...

Pamukkale Belediyesinin vezneleri hafta sonunda açık olacak

Haber Merkezi - 25 Kasım 2021 Perşembe - 12:00 Pamukkale Belediyesinin vezneleri hafta sonunda açık olacak

Pamukkale Belediyesi Emlak, Çevre Temizlik, İlan Reklam vergileri ile bu vergilere ait yapılandırma taksitlerinin son taksitlerinin ödenebilmesi için hafta sonunda veznelerini açık tutacak.

A- A+

Yılda 2 kez ödenen Emlak, Çevre Temizlik, İlan Reklam vergilerini ve bu vergilerle ilgili olarak yapılandırma taksitlerinin son ödeme tarihi 30 Kasım. Mükellefler, hafta içi mesai saatleri içerisinde YSE kavşağındaki belediye ana binasında yer alan veznelerin yanı sıra, Atatürk Caddesi’ndeki ve Deliktaş’taki ek binalar ile Gözler Mahallesi’nde bulunan veznelerden veya Tapu Müdürlüğündeki ödeme noktasında yer alan vezneden ödeme yapabilecek. Pamukkaleli vatandaşlar, paraf karta 5, World karta 3 taksit imkânından da yararlanabilecek.

Pamukkale Belediyesi, pandemi sürecinde hem belediye binalarında yoğunluğun yaşanmasına engel olmak hem de hafta içi ödemelerini yapamayan vatandaşların mağduriyetlerini gidermek için 27 Kasım Cumartesi ve 28 Kasım Pazar günleri 09.00 ile 17.00 saatleri arasında vezneleri açık tutacak. Bu hafta sonunda, Pamukkale Belediyesi’nin YSE’deki ana hizmet binası ile Atatürk Caddesi’ndeki ek hizmet binasındaki vezneler vatandaşların hizmetinde olacak.

Ayrıca, vatandaşlar www.pamukkale.bel.tr resmi web sitesinden de belediyeye gelmeden ödemelerini rahatça yapabilecek.