23.10.2020, Cuma
18 °C / 28 °C Denizli Hava Durumu

Pamukkale Belediyesi’nin halk günü 7 Ağustos’ta

Haber Merkezi - 4 Ağustos 2017 Cuma - 16:00 Pamukkale Belediyesi’nin halk günü 7 Ağustos’ta

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, her ayın ilk pazartesi günü yapılan "Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü" için Pamukkalelilere davette bulundu. “Sizin derdiniz bizim derdimiz” diyen Başkan Gürlesin, “Halkımızı dinlediğimiz halk günü buluşmasını Pazartesi günü yapacağız” dedi.

A- A+

Göreve geldiği günden bu yana halkla her fırsatta bir araya gelen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Mahalle Buluşmaları”nın yanında ziyaretlerle de vatandaşlarla buluşuyor. Ayrıca ilki bu yılın Şubat ayında gerçekleşen “Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü” etkinliğinin yedincisi 7 Ağustos 2017 Pazartesi günü gerçekleşecek. Pamukkale Belediyesi Hizmet Binası içinde yer alan Pamuk Kafe’de saat 10.00’da yapılacak.

HALKIMIZI DİNLİYORUZ

“Derdini dinlemediğimiz vatandaşımız kalmasın istiyoruz” diyen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Amacımız, vatandaşımızın gönül rahatlığı ile bizlere ulaşmasıdır. Vatandaşımızın derdini dinlemek, vatandaşımızın sıkıntısı varsa onları bire bir dinleyerek hemen çözüm bulmak için bu buluşmayı yapıyoruz. Burada vatandaşlarımızı birebir dinliyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarıyla ilgili de ileride aksaklık, eksiklik yapmamak adına, kayıt altına alarak, vatandaşlarımıza verdiğimiz sözlerin takipçisi oluyoruz. Amacımız, insanları dinlemek, bu anlamda da toplantılarımız devam edecek. Ağustos ayına dahil olan halk günü buluşmamızı 7 Ağustos Pazartesi günü gerçekleştireceğiz. Pamukkaleli vatandaşlarımızı bu buluşmaya bekliyorum” dedi.