07.07.2022, Perşembe
22 °C / 38 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Pamukkale Belediyesine “mutlu ilçe” ve “park”...

Pamukkale Belediyesine “mutlu ilçe” ve “park” ödülleri

Haber Merkezi - 8 Şubat 2022 Salı - 15:13 Pamukkale Belediyesine “mutlu ilçe” ve “park” ödülleri

Pamukkale Belediyesi, “Yılın Mutlu İlçesi” ve “En Başarılı Büyük Ölçekli Belediye Parkı” ödüllerine layık görüldü.

A- A+

Türkiye’de eğlence sektörünün tek yarışması “ATRAX Star Awards 2022- Eğlence ve Rekreasyon Ödülleri”, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Bu yıl sekizincisi düzenlenen yarışmada 13 kategoride 19 kurum ve kuruluş ödül aldı.

Pamukkale Belediyesi, Pamukkale Yağlı Güreşleri, Pamukkale Rallisi, Ayak Tenisi Türkiye Şampiyonası, 10. İller Arası Pamukkale Kick Boks Turnuvası, 23 Nisan Çocuk Şenlikleri, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Etkinlikleri, Yaz Spor Okulları, Pamukkale Belediye Tiyatrosu, Pamukkale Belediye Orkestrası, Patifest, Vosvos Şenliği, Geleneksel Pamukkale Motosiklet Korteji, Pamukkale travertenleri ile diğer doğal ve tarihi güzellikler, yapılan değerlendirme sonucu Pamukkale Belediyesine “En Mutlu İlçe” ödülünü getirdi.

SEYİR TEPESİ’NE ÖDÜL

Haberin DevamıReklam

Pamukkale Belediyesi, “En Başarılı Büyük Ölçekli Belediye Parkı” kategorisinde de “Seyir Tepesi” ile yarışmaya katıldı. Horoz heykeli, Denizli manzarasını farklı bir şekilde izleme olanağı sunan seyir salıncağı, macera parkuru, dağ kızağı, 5 kuleli zipline, kay kay parkuru, çizgi film kahramanlarının temalarından oluşturulan oyun grupları, Şelale Park, Turan Yolu, Sonsuz Bahçe, kamp ve piknik alanları, kafeteryalar ve restoranı ile birlikte değerlendirilen Seyir Tepesi, “En Başarılı Büyük Ölçekli Belediye Parkı” ödülüne layık görüldü.

Kazanılan ödülleri, Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Soyfidan, yarışmanın jüri üyesi Prof Dr Bülent Gürbüz’den aldı.