05.10.2022, Çarşamba
13 °C / 24 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Pamukkale Belediyesinden vergi ödemelerinde son gün...

Pamukkale Belediyesinden vergi ödemelerinde son gün uyarısı

Haber Merkezi - 10 Mayıs 2022 Salı - 11:13 Pamukkale Belediyesinden vergi ödemelerinde son gün uyarısı

Pamukkale Belediyesi, Emlak, Çevre Temizlik, İlan Reklam vergilerinde son ödemelerin 31 Mayıs’ta sona ereceğini duyurdu.

A- A+

Pamukkale Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, Emlak, Çevre Temizlik, İlan Reklam vergilerinin birinci taksit ödemelerinin hafta içi mesai saatleri içerisinde YSE kavşağındaki belediye ana binasında yer alan veznelerin yanı sıra Atatürk ve Deliktaş’taki ek binalar ile Gölemezli ve Gözler Mahallesi’nde bulunan veznelerden ödenebileceği belirtildi. Tapu Müdürlüğü’ndeki ödeme noktasında yer alan vezneden de ödemelerin yapabileceği bildirildi.

Haberin DevamıReklam

Ayrıca, ödemelerin www.pamukkale.bel.tr resmi web sitesinden ve PTT ile Halkbank Şubelerinden ödemelerini kolaylıkla yapabileceği kaydedildi.

GEZİCİ VEZNE DE HİZMETTE

Öte yandan, gezici veznenin rutin çalışmalarını sürdüreceği, Paraf Karta 5 Taksit, World Karta 2+1 taksit imkânı sağlandığı bildirildi. Ayrıca, belediye veznelerinden nakit olarak, PTT ile Halkbank şube ve ATM’lerinden mükellef sicil no veya T.C. Kimlik Numaraları ile yapabileceği belirtildi.