17.05.2022, Salı
17 °C / 30 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Pamukkale Belediyesinden şoför ve iş makinesi...

Pamukkale Belediyesinden şoför ve iş makinesi operatörlerine eğitim

Haber Merkezi - 15 Mart 2020 Pazar - 16:29 Pamukkale Belediyesinden şoför ve iş makinesi operatörlerine eğitim

Pamukkale Belediyesi’nce, Fen İşleri Müdürlüğü’nde görev yapan ağır vasıta şoförleri ve iş makinesi operatörlerine güvenli kullanım, verimli kullanım ve bakım konularında eğitim verildi.

A- A+

Pamukkale Belediyesi, İlçe genelinde yapılan çalışmalarda görev yapan Fen İşleri Müdürlüğü’ndeki ağır vasıta şoförleri ve iş makinesi operatörlerine güvenli kullanım, verimli kullanım ve bakım konularında hizmet içi eiğitm verdi. Teorik ve pratik olmak üzere iki ayrı bölümde yapılan eğitimlerde CJB firmasının Bakım ve Eğitim Müdürü Eren Mengütay tarafından verilen teorik eğitimin ardından perseonele, Deliktaş Ek Hizmet Binası’nda araçların başında pratik eğitim verilerek, ağır vasıta şoförleri ve iş makinesi operatörleri makine kullanımı, bakımı, idaresi konusundaki bilgilerimim güncel kalması sağlanıyor.

“EĞİTİM KONUSUNU ÖNEMSİYORUZ”

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, ilçe genelinde yaşayan vatandaşlara en iyi hizmeti vermek için personellerin eğitimi konusuna büyük önem verdiklerini söyleyerek, “Belediyemizde çalışan tüm personellerimizin konularıyla ilgili eğitimlerini önemsiyoruz. İnsan Kaynakları Müdürlüğü vasıtasıyla gerçekleşen eğitimlerde tüm arkadaşlarımız hangi birimde çalışıyorlarsa o bölümle ilgili eğitimlere katılarak en iyi şekilde görevlerini yapıyorlar. Belediyemizde ağır vasıta ve iş makinelerini kullanan arkadaşlarımızın da eğitimlerini gerçekleştirdik. Biz Pamukkale Belediyesi olarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sağlamak için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.