26.05.2022, Perşembe
19 °C / 35 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Pamukkale Belediyesinden ilçe sokaklarında temizlik çalışması

Pamukkale Belediyesinden ilçe sokaklarında temizlik çalışması

Haber Merkezi - 5 Ağustos 2020 Çarşamba - 15:52 Pamukkale Belediyesinden ilçe sokaklarında temizlik çalışması

Pamukkale Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, bayram sonrası ilçe genelinde temizlik ve dezenfekte çalışması gerçekleştirdi.

A- A+

Pamukkale Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kurban Bayramı sonrasında ilçe genelinde temizlik ve dezenfekte seferberliği başlattı. Kurban kesim alanları başta olmak üzere ilçe genelinde çalışma gerçekleştiren ekipler, çöp konteynerlerini tek tek yıkadı, ardından da dezenfekte işlemini yaptı.

“TEMİZLİK ÇALIŞMALARIMIZI HİÇ İHMAL ETMEDİK”

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, ilçe genelindeki temizlik çalışmalarını kesintisiz sürdürdüklerini belirterek, “Temizlik işleri ekiplerimiz gece gündüz demeden koordineli bir şekilde rutin temizlik faaliyetlerini sürdürüyorlar. Kurban bayramı süresince çöp konteynerlerine atılan kurban atıklarının kötü koku ve çevre kirliliğine sebebiyet vermemesi için ilçe genelinde bulunan tümçöp konteynerlerin yıkama ve dezenfekte işlemleri detaylı bir şekilde yapıldı. Öte yandan kurban atıklarıyla ilgiligenel bir tarama yapılarak görülen olumsuzluklara anında müdahale edildi ve atıkların alımları yapıldı. Vatandaşlarımızın dahahijyenik ve sağlıklı bir ortamda yaşamlarını devam ettirmelerini sağlamak için gereken özveriyi göstermeye gayret ediyoruz. Bir dünya markası olan Pamukkale ilçemizi daha da yaşanabilir hale getirmek için elimizden gelen her çabayı gösteriyoruz” dedi.