05.12.2022, Pazartesi
8 °C / 16 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Pamukkale Belediyesinden ihtiyaç sahibi ailelere gıda...

Pamukkale Belediyesinden ihtiyaç sahibi ailelere gıda paketi desteği

Haber Merkezi - 28 Nisan 2021 Çarşamba - 15:48 Pamukkale Belediyesinden ihtiyaç sahibi ailelere gıda paketi desteği

Pamukkale Belediyesi Sosyal Market Derneği tarafından ihtiyaç sahibi ailelere yönelik gıda paketi dağıtımı gerçekleştrildi.

A- A+

Coronavirüs salgını nedeniyle zor durumda kalan ailelere yönelik çalışma yürüten Pamukkale Belediyesi Sosyal Market Derneği, gelen talepleri inceledikten sonra gıda paketi dağıtımında bulunuyor. Ekipler, temel gıda maddelerinin bulunduğu gıda paketlerini ihtiyaç sahibi ailelerin evlerine kadar ulaştırırken, Gıda Bankacılığı sistemi ile faaliyetlerini sürdüren Pamukkale Sosyal Market’e bağışta bulunmak isteyenlerin Pamukkale Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne 444 92 20 numaralı telefondan ulaşabileceği ifade edildi.

Haberin DevamıReklam

“RAMAZAN PAYLAŞMA AYIDIR”

Vatandaşların yanında olduklarını belirten Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Ramazan ayı paylaşma ayıdır. Coronavirüs nedeniyle işleri bozulan insanlarımız var. İhtiyaç sahibi ailelerimiz var. Biz Pamukkale Sosyal Market aracılığıyla onların yanında olduk, olmaya devam edeceğiz. Yıl boyu devam eden gıda paketi dağıtımı konusunda gelen talepler bu dönem biraz daha arttı. Biz de gelen bu talepleri değerlendirerek ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarımıza destek olmaya gayret ediyoruz. Ramazan ayında binlerce gıda paketi ailelerimize ulaşmış olacak. Pamukkale Belediyesi her zaman ve her konuda vatandaşlarımızın hemen yanında olmaya devam edecek” dedi.