21.01.2022, Cuma
0 °C / 10 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Pamukkale Belediyesinden Gözler’de üstyapı çalışması

Pamukkale Belediyesinden Gözler’de üstyapı çalışması

Haber Merkezi - 1 Aralık 2021 Çarşamba - 12:52 Pamukkale Belediyesinden Gözler’de üstyapı çalışması

Pamukkale Belediyesi, Gözler Mahallesi’nde üstyapı çalışması başlattı. Çalışma kapsamında 25 bin m² alan kilit parke taşıyla kaplanacak.

A- A+

Pamukkale Belediyesi, ilçenin en uzak mahallelerinden olan Gözler’de de üst yapı çalışmaları başlattı. Bu çalışmayla yaklaşık 2 bin nüfusa sahip Gözler’de 25 bin m² alan kilit parke taşıyla kaplanacak. Yüzde 70’i tamamlanan çalışmanın sona ermesiyle mahallenin sokakları toz ve çamurdan kurtulmuş olacak.

 

“YOLLARIMIZ ÇOK GÜZEL OLUYOR”

Gözler Mahallesi’nde yaşayan Rahmi Altıntaş, önceden yolların çamur olduğunu belirterek, “Daha önce hem yaya olarak hem de araçlarımızla yollarda sıkıntı yaşıyorduk. Pamukkale Belediyesi yollarımıza parke taşı döşeyerek güzelleştirdi. Bunun için Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye teşekkür ederim” dedi.

Cennet Altıntaş ise, Gözler’de yolların yapılan bu çalışmayla çok güzel olduğunu söyleyerek, emeği geçenlere teşekkür etti.

Gözler Mahalle Muhtarı Devrim As da “Mahallemizde yolla ilgili sorunlar vardı. Yollar yapılmadan önce ambulans ve okul servisleri bazı sokaklara ulaşamıyordu. Şimdi bu çalışmayla tüm sokaklarımıza ulaşım sağlanmış olacak. Bu hizmetlerden dolayı Pamukkale Belediye Başkanımız Avni Örki’ye ve ekibine çok teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

“HALKIMIZIN MUTLULUĞU İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki de, ilçenin 61 mahallesine de dokunmak için var güçleriyle çalıştıklarını kaydederek, “Her mahallemizin sorunu farklı. Gözler merkeze en uzak mahallelerimizden biri. Bu mahallemizde üst yapı ile ilgili çalışma başlattık. Mahalle genelinde toplam 25 bin metrekare beton kilit parke taşı döşeme çalışması yapacağız. Bunun yarısından fazlasını tamamladık. Hedefimiz Pamukkale’de yaşayan herkesin mutluluğunda pay sahibi olmak. O’nun için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz. Gözler mahallemize yapılan çalışmamızın hayırlı olmasını dilerim” diye konuştu.