30.06.2022, Perşembe
21 °C / 34 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Pamukkale Belediyesinden evi yanan Çabuk Ailesi’ne...

Pamukkale Belediyesinden evi yanan Çabuk Ailesi’ne yardım

Haber Merkezi - 10 Eylül 2020 Perşembe - 14:28 Pamukkale Belediyesinden evi yanan Çabuk Ailesi’ne yardım

Pamukkale Belediyesi, evi yanan Çabuk Ailesi’ne yardım elini uzattı. Yangında zarar gören ev tamir ettirilerek ailenin kullanımına sunuldu.

A- A+

Yangın sonrası Karakurt Mahallesi’nde oturan Çabuk Ailesi’ni ziyaret eden Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, yangında evi ve bir aracı yanan aileye yardım sözünü vermişti. Bu söz yerine getirildi ve yanan evin bakımı yapılıp ailenin kullanımına sunuldu.

“BAŞKANIMIZ ZOR GÜNLERDE YANIMIZDA İDİ”

Yangının kendilerine maddi ve manevi büyük zararlar verdiğini ifade eden Hamza Çabuk, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’nin kendilerine maddi ve manevi birçok konuda destek olduğunu belirtti. Çabuk,şunları söyledi:

Haberin DevamıReklam

“Bu kötü zamanımızda Pamukkale Belediyesi hep yanımızda oldu. Yangından hemen sonra Başkanımızın talimatıyla, belediye ekipleri tüm molozları kaldırdı. Daha sonra evin içini temizlediler. Yangında evin dış cephesi zarar görmüştü. Pamukkale Belediyesi’nden gelen ekipler, evin dış cephesine sıva yapıp, tüm evi boyadılar. Bu zor günlerimizde Pamukkale Belediye Başkanımız Avni Örki daima yanımızda oldu. Yangın sonrası acımızı paylaştı. Evimizi yenileme sözü vermişti. Sözünü tuttu. Başkanımıza bize verdiği destekten dolayı çok teşekkür ediyorum.”

Zehra Çabuk da, “Zor günler geçirdik. Bu süreçte Pamukkale Belediyesi hep yanımızda olarak maddi ve manevi konularda bize destek oldu. Bize verdikleri destekten dolayı Pamukkale Belediyesi Başkanı Avni Örki ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim” diye konuştu.