02.12.2022, Cuma
9 °C / 16 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Pamukkale Belediyesinden dezenfekte çalışması

Pamukkale Belediyesinden dezenfekte çalışması

Haber Merkezi - 26 Nisan 2021 Pazartesi - 12:32 Pamukkale Belediyesinden dezenfekte çalışması

Pamukkale Belediyesince coronavirüs tedbirleri kapsamında ilçedeki ortak kullanım alanları ile iş yerlerinde dezenfekte çalışması gerçekleştirildi.

A- A+

Sokağa çıkma kısıtlamasında çalışmalarını sürdüren Pamukkale Belediyesi, salgınla mücadele kapsamında dezenfeksiyon işlerine devam ediyor. Bu kapsamda, Pamukkale Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri başta marketler olmak üzere açık olan iş yerleri ile gelen talep üzerine apartmanların ortak kullanım alanlarını, parklar ve çocuk oyun gruplarını da steril hale getirdi.

Haberin DevamıReklam

“HALK SAĞLIĞI ÇOK ÖNEMLİ”

Coronavirüs salgınının ilk günüden bu yana çalışmalar yaptıklarını ifade eden Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Geçen yılın Mart ayından beri bu çalışmalarımıza hiç ara vermedik. Başta kamu binaları olmak üzere halkımızın kullandığı tüm alanlar düzenli olarak dezenfekte edilerek bu hastalıkla mücadeleye destek sağlanıyor. Ekiplerimiz sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu günlerde de bu çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Ben maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulup, sırası gelen vatandaşların da aşılarını olmalarıyla bu salgını yeneceğimize inanıyorum. Değerli Pamukkaleli vatandaşlarımızdan bu konuda hassasiyet göstermelerini rica ediyorum. Tüm halkımıza sağlıklı günler diliyorum” dedi.