17.04.2021, Cumartesi
17 °C / 26 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Pamukkale Belediyesi’nden Cumhuriyet Çocuk Şenliği

Pamukkale Belediyesi’nden Cumhuriyet Çocuk Şenliği

Haber Merkezi - 27 Ekim 2018 Cumartesi - 18:14 Pamukkale Belediyesi’nden Cumhuriyet Çocuk Şenliği

Pamukkale Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ndan sonra 29 Ekim Comhuriyet Bayramı dolayısıyla da çocuk şenliği düzenledi. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Dedeman Park Otel’le birlikte gerçekleştirdikleri şenlikte çocukların gözlerindeki ışığı görmenin büyük bir mutluluk olduğunu belirtti.

A- A+

Pamukkale Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Çocuk Şenliği düzenlendi. Akhan Mahallesi Ahmet Gökşin İlkokulu ve Kale Mahallesi Hasan Başkan İlkokulu’ndan yaklaşık 300 öğrencilerinin katıldığı Dedeman Park Otel’de gerçekleşen Cumhuriyet Çocuk Şenliği’nde, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Dedeman Park Otel Genel Müdürü Seher Gökçe, okul müdürlerive öğretmenler, çocukları yalnız bırakmadı.

GÜRLESİN: CUHHURİYET ONLARA EMANET

Pamukkale Belediyesi olarak birçok farklı etkinlik gerçekleştirdiklerini ifade eden Gürlesin, “Geçen yıl başlattığımız çocuk şenliğimize bu yıl da devam ediyoruz. Ben öncelikle katkılarından dolayı Dedeman Park Otel’e çok teşekkür ediyorum. Biz bugün çocuklarımıza farklı ve özel bir gün yaşatarak, bayram coşkusunu birlikte yaşamak istedik. Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Türkiye Cumhuriyeti’nin ilelebet devam ettirecek olan çocuklarımıza, Cumhuriyet Bayramı arifesinde, güzel bir ortam sunmak istedik. Çocuk şenliğimizi, Cumhuriyet coşkusuyla birleştirdik. Oyun parkurlarımızla, hediyelerimizle, yemeğimizle, ikramlarımızla çocuklarımızla dolu dolu bir gün geçirdik. Cumhuriyetimize sahip çıkmak noktasında, çocuklarımıza sahip çıkıyoruz. Ak Partili bir belediye başkanı olarak bize yakışanı yapıyoruz. Hassasiyetimizi, duyarlılığımızı ortaya koyuyoruz” dedi.

GÖKÇE: GELECEK YIL DA YENİ PROJELERE İMZA ATMAYI DİLİYORUZ

Dedeman Park Otel Genel Müdürü Seher Gökçe ise, Pamukkale Belediyesi ve Dedeman Park ailesi olarak ortaklaşa düzenledikleri Cumhuriyet Bayramı çocuk şenliğinde 300’e yakın öğrenciyi ağırladıklarını söyledi. Gökçe, “Böyle güzel bir etkinliğe katkı vermekten dolayı mutluyuz. Çocuk şenliğimizin bu yıl ikincisini tekrar ettik. Geçen yıl 23 Nisan’da ilkini gerçekleştirmiştik. Her etkinliğimizdi burada 300 çocuğumuzu ağırlıyoruz. Çocukların getirilmesi, hediyelerin dağıtılması, oyun parkurlarının kurulması, eğlence organizasyonun yapılması gibi Pamukkale Belediyemizin çok güzel katkıları oldu. Dedeman Park ailesi ve Pamukkale Belediyesi işbirliğinde düzenlediğimiz bu etkinliklerin gelecek yıllarda da devam etmesini diliyoruz. Sağolsun Başkanımız Hüseyin Gürlesin desteğini esirgemedi. Umuyorum gelecek yıl da yeni projelere imza atarız” diye konuştu.

ÖĞRENCİLER VE ÖĞRETMENLER TEŞEKKÜR ETTİ

Cumhuriyet Bayramı çocuk şenliğine katılan çocuklar gün boyunca şarkılar eşliğinde dans ederek, oyun gruplarında oyunlar oynayarak, arkadaşlarıyla birlikte gün boyunca eğlendiler. Ahmet Gökşin İlkokulu Müdür YardımcısıBaha Erdem Kayacık, “Pamukkale Belediyesi’nin 29 Ekim nedeniyle düzenlediği organizasyona katıldık. Çocuklar gayet mutlu oldular. Güzel oldu. Emeğinden dolayı Pamukkale Belediye Başkanımız Hüseyin Gürlesin’e çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Gün boyunca süren etkinliklerin sonunda Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, eğlenceye katılan tüm çocuklara hediyeler takdim etti. Çocuklarla birlikte tek tek hatıra fotoğrafı çektirdi.