15.06.2021, Salı
15 °C / 27 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Pamukkale Belediyesinden bayram öncesi denetim

Pamukkale Belediyesinden bayram öncesi denetim

Haber Merkezi - 10 Mayıs 2021 Pazartesi - 14:01 Pamukkale Belediyesinden bayram öncesi denetim

Pamukkale Belediysi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Ramazan Bayramı öncesi fırın, pastane ve unlu mamul üretimi yapan işletmelerde denetim yaptı.

A- A+

Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi Pamukkale Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri denetimlerini sürdürüyor. Bu kapsamda tatlıcılar başta olmak üzere üretim yapan işletmeleri denetimlerde bulundu. İlçe genelinde faaliyet gösteren fırın, pastane ve unlu mamul imalathanelerine yönelik periyodik denetimlerini yapan ekipler, işletmelerin imalatları uygun şartlarda yapıp yapmadığını kontrol ediyor. altı olarak da bilinen sağlıksız imalathane koşullarına sahip yerler konusunda hassas davranıldığı ifade edildi.  

“HALKIMIZIN SAĞLIĞI ÇOK ÖNEMLİ”

Vatandaşların sağlıklı ürünlere ulaşmasının çok önemli olduğunu kaydeden Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Bu çerçevede zabıta ekiplerimiz düzenli denetimlerinin yanında Ramazan ayında ve yaklaşan Ramazan bayramı öncesi de işletmeleri titizlikle denetliyor. Özellikle Ramazan bayramında tüketimi artan tatlıların sağlıklı ürünlerle üretilip halkımıza yine sağlıklı koşullarda sunulması için gereken tüm denetimler yapılıyor. Bu konuda haklımızın gönlü rahat olsun. Bu vesile ile tüm halkımızın Ramazan Bayramı’nı kutluyorum” dedi.