08.02.2023, Çarşamba
-3 °C / 5 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Pamukkale Belediyesinden Atatürk fotoğraflarından oluşan açık...

Pamukkale Belediyesinden Atatürk fotoğraflarından oluşan açık hava sergisi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 29 Ekim 2022 Cumartesi - 16:01Güncelleme: 29 Ekim 2022 Cumartesi - 16:01
Pamukkale Belediyesinden Atatürk fotoğraflarından oluşan açık hava sergisi

Pamukkale Belediyesince, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Atatürk Sergisi” konulu fotoğraf sergisi ziyarete açıldı.

Çamlık Caddesi üzerinde açılan sergide, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğraflarının yer alıyor. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Atatürk Sergisi’ni gezen Turgut Başkaya, “İnşallah gençler olarak Atatürk’ün fikirlerini daima iletebilirsiniz. Atatürk gençlere Cumhuriyeti nasıl emanet ettiyse inşallah gençlerimiz onu daha ileriye götürürler” dedi. Enes Çelebi ve Berranur Taş ise sergiyi beğendiklerini kaydederek Pamukkale Blediyesine teşekkür etti.

Haberin DevamıReklam

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın coşkusunu yaşadıklarını söyleyen Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Bundan 99 yıl önce Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları Cumhuriyet’i ilan etti. Tüm dünyaya Türkiye’nin bağımsızlığının ilan edildiği o günün yıl dönümünde bizler o gün yanan bağımsızlık ateşini geleceğe taşıma görevini yerine getiriyoruz” dedi.

Atatürk’ün fotoğraflarından oluşan açık hava sergisini vatandaşla buluşturduklarını aktaran Örki, “Bu sergimizde Atatürk’ün birbirinden güzel fotoğrafları yer aldı. Sergimize ilgi gösteren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bu vesileyle tüm Türk Milletinin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum” ifadelerini kullandı.