08.12.2022, Perşembe
6 °C / 15 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Pamukkale Belediyesinden Aktepe Mahallesi’nde iftar sofrası

Pamukkale Belediyesinden Aktepe Mahallesi’nde iftar sofrası

Haber Merkezi - 3 Nisan 2022 Pazar - 23:20 Pamukkale Belediyesinden Aktepe Mahallesi’nde iftar sofrası

Pamukkale Belediyesi tarafından ramazan ayının ilk iftar sofrası, Aktepe Mahallesi’nde kuruldu.

A- A+

Aktepe Mahallesi’nde düzenlenen iftar programına Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, eşi Nur Örki, AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, Aktepe Muhtarı Muhammer Karataş ve mahalle sakinleri katıldı.

Pandemi sebebiyle iki yıldır iftar sofralarının kurulmadığını belirten Aktepe Mahalle Muhtarı Muhammer Karataş, “Bu birlikteliği özlemişiz. Ramazan ayının ilk iftar buluşmasını mahallemizde yapılmasını sağlayan Pamukkale Belediye Başkanımız Avni Örki’ye teşekkür ederim” dedi.

Haberin DevamıReklam

Ramazan ayının paylaşmak zamanı olduğunu ifade eden Örki ise, “Rabbimize şükürler olsun mübarek Ramazan ayına bizleri kavuşturdu. Bu güzel zamanların en önemli unsuru paylaşmaktır. İki yıldır pandemi nedeniyle bu sofralarda vatandaşlarımızla bir araya gelememiştik. Ama bu yıl çok şükür gönül sofralarımızın ilkini Aktepe Mahallemizde kurduk. Burada binlerce vatandaşımızla birlikte iftarımızı yapmanın huzurunu yaşadık. Bu huzuru vatandaşlarımızın yüzünde görüyoruz. Rabbim’den tüm İslam Âlemine daha nice Ramazan aylarına kavuşturmasını temenni ederim. Pamukkale Belediyesi olarak gönül sofralarımızı önümüzdeki günlerde farklı mahallelerde kurmaya devam edeceğiz. Tüm vatandaşlarımızı sofralarımızı bereketlendirmeye bekliyoruz. Bu vesile ile başta Pamukkaleli hemşehrilerim olmak üzere tüm vatandaşlarımıza hayırlı Ramazanlar dilerim” diye konuştu.