27.07.2021, Salı
21 °C / 37 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Pamukkale Belediyesi’nden 1400 TL destek ödemesinde...

Pamukkale Belediyesi’nden 1400 TL destek ödemesinde başvurular devam ediyor açıklaması

Haber Merkezi - 9 Temmuz 2021 Cuma - 10:48 Pamukkale Belediyesi’nden 1400 TL destek ödemesinde başvurular devam ediyor açıklaması

Pamukkale Belediyesi’nce, esnafa yönelik verilen hibe destek ödemeleri devam ederken, başvuru sürecinin ise sürdüğü hatılatmasında bulunuldu.

A- A+

Pamukkale Belediyesi’nden yapılan açıklamada, pandemi döneminde faaliyetlerini durdurulan esnafa yönelik 1400 lira hibe destek ödemelerin sürdüğünü ifade edildi. Başvuru sürecinin devam ettiği belirtilen açıklamada, belirlenen sektörlerde faaliyet gösterdiğine dair vergi levhası, işyeri açma ve çalışma ruhsatları ile birlikte www.pamukkale.bel.tr adresinden başvuru yapılması gerektiği hatırlatması yapıldı.

Konuyla ilgili konuşan Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Biz bu dönemde hem vatandaşlarımızın hem de esnaflarımızın yanında olduk. Meclisimizden aldığımız kararla Pamukkaleli esnaflarımıza 1400 TL nakdi yardım yapmaya devam ediyoruz. Yapılan başvurular inceleniyor ve hak kazanan esnaflarımıza ödemeleri yapılıyor. Belirlenen sektörde olup faaliyetleri durdurulan esnaflarımız www.pamukkale.bel.tr adresinden başvurularını yapabilirler. Biz her zaman olduğu gibi esnaflarımızın yanında olmaya devam ediyoruz” dedi.

KİMLER YARARLANABİLİYOR?

kahvehane, kafe, çay ocağı gibi yerler ile okul kantinleri, internet kafeler, lunaparklar, hamam, halı saha, spor salonu, bilardo ve oyun salonları, berber, kuaför, güzellik salonu, lokanta, restoran, düğün salonu, fotoğrafçı, müzisyen ve benzeri işyeri ve işletmeler hibe desteğinden faydalanabiliyor.