29.07.2021, Perşembe
25 °C / 40 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Pamukkale Belediyesi’nde vezneler hafta sonu açık

Pamukkale Belediyesi’nde vezneler hafta sonu açık

Haber Merkezi - 22 Mayıs 2018 Salı - 14:49 Pamukkale Belediyesi’nde vezneler hafta sonu açık

Pamukkale Belediyesi, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi'nin birinci taksit ödemelerinin 31 Mayıs’ta sona ereceğini duyurdu. Pamukkale Belediyesi, vatandaşların vergi ödemelerini 31 Mayıs 2018 Perşembe günü mesai bitimine kadar yaparak, cezalı duruma düşmemeleri için bilgilendirme yaparak, vatandaşların mağdur olmaması içinde birçok ödeme kolaylığı getirdi.

A- A+

Pamukkale Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamada, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi’nin birinci taksit ödemeleri için, vatandaşların hafta içi mesai saatleri içerisinde YSE kavşağındaki belediye ana binasında bulunan vezneler, Atatürk Caddesi ve Deliktaş ek binalarında ki vezneler ile Gölemezli ve Gözler Mahallelerindeki veznelerden ödemelerini yapabileceği bildirildi.

Ayrıca, gezici veznenin de rutin çalışmalarına devam edeceği, ilçe halkının kolaylıkla ödemelerini yapabilmesi için Tapu Kadastro Müdürlüğü’ndeki yeni hizmet noktasında da ödemelerini yapabileceği belirtildi. Bu ödeme yeri seçeneklerinin yanı sıra Pamukkale İlçe halkı, www.pamukkale.bel.tr resmi web sitesinden e-belediye uygulamasından ve PTT ile Halkbank şubelerinden ödemelerini kolaylıkla yapabileceği kaydedildi.

VEZNELER 26-27 MAYIS’TA AÇIK OLACAK

Pamukkale Belediyesi, emlak vergisi ve çevre temizlik vergilerinin birinci taksitinin son ödeme tarihi olan 31 Mayıs 2018 Perşembe günü öncesinde vatandaşların mağdur olmamaları için özel tedbirler aldı. Ödemelerini hafta içi yapamayan vatandaşlar için, 26 Mayıs Cumartesi ve 27 Mayıs Pazar günleri de 09.00-16.30 saatleri arasında, Pamukkale Belediyesi YSE kavşağındaki belediye ana binasında bulunan vezneler ile Atatürk Caddesi ve Deliktaş ek binalarında ki vezneleri hizmet vermeye devam edecek.

TAKSİT İMKANI

Pamukkale Belediyesi, ödemeler noktasında önemli bir kolaylığı daha ilçe halkına sunuyor. 31 Mayıs’a kadar birçok kredi kartına farklı taksit imkânıyla vatandaşların ödemelerini kolaylıkla yapabilmesini hedefliyor. World, Paraf ve Bonus özelliği bulunan kredi kartlarına taksit imkânı sunuluyor.