27.07.2021, Salı
21 °C / 37 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Pamukkale Belediyesi spor tesisleri ihalesi canlı...

Pamukkale Belediyesi spor tesisleri ihalesi canlı yayınlandı

Haber Merkezi - 5 Temmuz 2021 Pazartesi - 16:52 Pamukkale Belediyesi spor tesisleri ihalesi canlı yayınlandı

Pamukkale Belediyesi, ilçede yapılacak spor tesislerinin ihalesini canlı yayında gerçekleştirdi. Dört ayrı oturumda yapılan ihaleler, www.pamukkale.bel.tr ve Pamukkale Belediyesinin sosyal medya hesaplarından izlenebildi.

A- A+

Pamukkale’nin çeşitli mahallelerinde hizmete sunulacak spor tesisleri için ihale düzenlendi. Saat 11.00’de muhtelif mahallelerde yapılacak 25 halı saha ve 50 basketbol potası ihalesi, saat 13.00’de Akvadi’de bulunan futbol sahasının sentetik çim yüzeyi tadilat ihalesi, saat 14.00’de sentetik çim yüzeyli futbol sahası, soyunma odaları ve tribün yapımı ihalesi, 15.00’de de 5 halı saha, 4 basketbol sahası ve 2 tenis kordu yapım ihalesi gerçekleşti.

“ÇALIŞMALARA KISA SÜREDE BAŞLAYACAĞIZ”

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, ihalelerle ilgili açıklamasında, şeffaflığa büyük önem verdiklerini belirtti. Örki, “Belediyemizde birçok ihale e-ihale yöntemiyle gerçekleşiyor. Bazı yapım ihaleleri ise yasa gereği açık ihale ile yapılmak zorunda. Biz bu ihaleleri de canlı olarak yayınladık. İlçemize önemli spor tesisleri kazandıracak olan 4 konunun ihalesini canlı yayınla gerçekleştirdik. Herkes belediyemizin sosyal medya hesaplarından ve www.pamukkale.bel.tr adresinden ihaleleri canlı yayında takip edebildi. Bu ihalelere ülke genelinden toplam 30 firma katıldı ve yaklaşık maliyetlerinin toplamı 17 milyon 500 bin TL, artı KDV şeklinde oldu. Eğer itiraz olmazsa ihalesi yapılan projelerde Kurban Bayramı’ndan sonra çalışmaların başlamasını planlıyoruz. Yıl sonuna kadar da çalışmaların tamamlanarak bu spor tesislerini halkımızın hizmetine sunmak istiyoruz. Önümüzdeki zamanlarda gerçekleşecek olan ihaleleri canlı yayınlanmaya devam edeceğiz” dedi.