18.01.2021, Pazartesi
-1 °C / 4 °C Denizli Hava Durumu

Pamukkale Belediyesi ekipleri sokağa çıkma kısıtlamasında nöbette

Haber Merkezi - 2 Ocak 2021 Cumartesi - 15:50 Pamukkale Belediyesi ekipleri sokağa çıkma kısıtlamasında nöbette

Pamukkale Belediyesi ekiplerince, sokağa çıkma kısıtlamasında ilçe genelinde ihtiyaçların karşılanması için çalışmalarını sürdürüyor.

A- A+

Coronavirüsü tedbirleri çerçevesinde Perşembe gecesi başlayan ve Pazartesi sabah 05.00’te sona erecek olan sokağa çıkma kısıtlamasında Pamukkale Belediyesi ekipleri görevinin başında olmaya devam etti. Pamukkale Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri 24 saat esasına göre nöbette olurken, vatandaşlardan gelen şikayetler anında cevaplandırıldı. Birçok konuda 444 92 20 no’lu telefondan gelen talepleri değerlendiren ekipler, özellikle 65 yaş üstü ve yakını olmayan kişilerin çeşitli taleplerini karşıladı.

Pamukkale Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri temizlik ve çöp toplama çalışmasında bulunurken, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri de ilçe genelinde sokakta yaşayan canlar ile . Kocaçukur’da bulunan gölette yaşayan kaz ve ördekler için mama ve su takviyesi yaptı. Sağlık İşleri Müdürlüğü ekiplerince coronavirüs önlemleri çerçevesinde dezenfekte ve ilaçlama çalışmalarında bulunurken, Kültür İşleri Müdürlüğü personelleri, Kitap Kafe’den vatandaşlara kitap servisi de yaptı.

“HALKIMIZIN YANINDA OLMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Belediye ekiplerinin tek amacının ilçede yaşayanların mutluluğu olduğunu söyleyen Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Coronavirüs pandemisi boyunca ekiplerimiz her zaman vatandaşlarımızın hizmetinde oldu. Pandemiyi önlemek amacıyla uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında da ekiplerimiz aralıksız halkımız için çalışmaya devam ediyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz temizlik işlemlerini ara vermeden yaparken, Park Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz sokaktaki canlara düzenli olarak su ve yem servisi yaptı. Sağlık İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz ise hem dezenfekte hem de ilaçlama çalışmalarını yapıyor. Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz ise 7 gün 24 esasına göre halkımızın şikayetlerine cevap veriyor. Kitap Kafe’den de vatandaşlarımıza kitap servisi yapılıyor. Biz Pamukkale Belediyesi olarak her zaman halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.