23.10.2020, Cuma
18 °C / 28 °C Denizli Hava Durumu

Pamukkale Belediyesi cebinizde

Haber Merkezi - 10 Ağustos 2017 Perşembe - 14:22 Pamukkale Belediyesi cebinizde

Pamukkale Belediyesi, gelişen teknolojileri yakından takip ediyor. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, hizmette kaliteyi yükseltmek ve vatandaşın belediye hizmetlerine rahatlıkla ulaşabilmelerini sağlamak adına Pamukkale Belediyesi Android ve IOS uygulamalarını kullanıma açtıklarını bildirdi.

A- A+

Pamukkale Belediyesi, eğitimde, sağlıkta, güvenlikte ve sosyal belediyecilikte teknolojinin bütün imkânlarından yararlanıyor. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, belediyecilikte sınırları teknoloji sayesinde kaldırdıklarını ifade ederek, “Çağdaş ve modern belediyecilik anlayışı ile vatandaşlarımızın birçok işlemi elektronik ortamdan yapabilmesi ve güncel bilgilere ulaşabilmesi için, Pamukkale Belediyesi Android ve IOS uygulamalarını kullanıma açtık. Bu mobil uygulama sayesinde Belediyemiz hakkındaki güncel haberlere ulaşabilir, nöbetçi eczaneler ve yol tarifi, yol durumu, whatsapp, seç gönder gibi daha birçok uygulamadan vatandaşlarımız faydalanabilecek” dedi.

Google Play ve AppStore’dan indirilebilecek olan uygulamada bulunan birçok kolaylıkla, e-belediyecilik hizmeti ile vatandaşlar vergi, su borçlarını ödeyebilecek. İmar durumları bilgilerine ulaşabilecek.