08.03.2021, Pazartesi
2 °C / 15 °C Denizli Hava Durumu

Örki’den MHP’ye kuruluş yıldönümü ziyareti

Haber Merkezi - 11 Şubat 2021 Perşembe - 11:36 Örki’den MHP’ye kuruluş yıldönümü ziyareti

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, MHP İl Teşkilatını kuruluş yıldönümü dolayısıyla ziyaret etti, il başkanı Ziya Gökalp’e görevinde başarı dileklerini iletti.

A- A+

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, geçtiğimiz ay MHP Denizli İl Başkanlığına atanan Ziya Gökalp ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’nin MHP Denizli İl Teşkilatı ziyaretinde, MHP Pamukkale İlçe Başkanı Av. Mehmet Ali Yılmaz da hazır bulundu.

Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği ziyarette konuşan Örki, “Birlik ve beraberlik içerisinde dün ve bugün olduğu gibi yeni dönemde de birlikte yürümeye devam edeceğiz inşallah. Cumhur İttifakı’nın kuruluşundan bu yana pek çok önemli adım atıldı. El ele vererek hep birlikte Denizli’mize, Pamukkale’mize ve tabiki ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz. Ayrımız gayrımız yok. Tek gayemiz vatandaşlarımıza en iyi hizmeti verebilmek” dedi.

MHP’nin 52. kuruluş yıldönümünü de kutlayan Örki, “Milli kimliğinden ödün vermeden dimdik durmayı bilen bir partinin 52.kuruluş yıldönümünü kutluyorum. MHP’nin kurucusu Alparslan Türkeş’i rahmetle anıyor, emeği geçen tüm MHP’li kardeşlerimize şükranlarımızı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

MHP İl Başkanı Ziya Gökalp ise, Örki’nin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “Pamukkalemize artı değerler katan başarılı çalışmalar gerçekleştiriyorsunuz. Bundan dolayı da ayrıca teşekkür ediyorum. Pamukkale Belediyemizle kardeşlik, birlik ve beraberlik içerisinde gönül gönüle çalışmaya devam edeceğiz. Başkanımız Sayın Avni Örki’ninde söylediği gibi ayrımız gayrımız yok. Tek gayemiz hizmet etmek” diye konuştu.

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, ziyarette günün anısına Gökalp’e çini işlemeli tabak hediye etti.