27.09.2020, Pazar
20 °C / 30 °C Denizli Hava Durumu

Örki: Her fırsatta halkımızı dinliyoruz

Haber Merkezi - 12 Şubat 2020 Çarşamba - 15:08 Örki: Her fırsatta halkımızı dinliyoruz

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, sadece halk günlerinde değil, her fırsatta halkı dinlediklerini söyledi.

A- A+

Pamukkale Belediyesnde her ayın ilk çarşamba günü düzenlenen halk günü, Başkan Avni Örki’nin yurt dışında olması nedeniyle bir hafta rötarlı yapıldı. Pamukkale Belediyesinin YSE’deki yerleşkesinde bulunan Pamuk Kafe’de yapılan halk gününe vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Halk Günü’nün vatandaşları dinlemek için yapıldığını belirten Örki, “Biz her zaman ve her fırsatta halkımızı dinliyoruz. Haftada en az bir gün mahallelere gidip orada vatandaşlarımızı dinliyoruz. Ayda bir gün de belediyemizde sizleri misafir ederek dertlerinizi dinleyip çözüm bulmaya çalışıyoruz. Ama illaki halk gününü beklemeyin. Ne zamanki ihtiyacınız oldu, bir şeyleri paylaşmanız gerekti hemen çıkın gelin. Randevuya gerek yok. Benim olmadığım zamanlarda da yardımcılarım sizlerin sorunlarına çözüm bulmaya hazır” dedi.

“HALK GÜNÜ UYGULAMASI GÜZEL”

Halk gününe katılan vatandaşlar ise, bu uygulama ile ilgili görüşlerini açıkladı. Necati Gülmez “Gelip başkanla hemen görüşmek benim için önemli. Çok memnun kaldım. Uygulama hoşuma gitti. Sorunlarımızı iletip hemen çözüm bulunması önemli. Pamukkale Belediyesi’ne teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Mustafa Karaçay da “Halk günü önemli. Başkanla görüşmek ve derdimizi anlatma imkanı bulduk. Bunun devamını diliyorum” diye konuştu.

Halil Karakoç, “Gayet güzel. Başkanla yüz yüze görüşmek çok güzel. Vatandaş yüz yüze kendi derdini anlatabiliyor. Yapılacak ne varsa ilgili kişiler yapıyor” dedi.

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Mart ayının ilk Çarşamba gününde de Halk Günü’nde halkı dinlemeye devam edecek.