Örki: Son güne kadar çalışacağız – D20Haber
23.04.2024, Salı
15 °C / 33 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Örki: Son güne kadar çalışacağız

Örki: Son güne kadar çalışacağız

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 4 Mart 2024 Pazartesi - 18:34Güncelleme: 4 Mart 2024 Pazartesi - 18:35
Örki: Son güne kadar çalışacağız

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Cumhuriyet Mahallesi Binevler Bölgesi’ndeki asfaltlama çalışmalarıyla ilgili incelemede bulundu ve “son güne kadar çalışmaya devam edeceğiz” açıklamasını yaptı.

Pamukkale Belediyesi, Cumhuriyet Mahallesi Binevler Bölgesi’ndeki üstyapı çalışmalarını tamamladı. Bölgedeki kanalizasyon, içme suyu ve yağmur suyu hatları yenilenirken, elektrik hatları da yer altına alındı.

Bölgedeki toplam 15 sokak ve 2 caddede 1300 ton asfalt dökülürken, 33 bin 600 m² parke taşı ve 8 bin metre bordür taşı döşemesi gerçekleştirildi.

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Binevler Bölgesi’ndeki son asfaltlama işlemini de yerinde inceleyerek, hem mahalle sakinlerine de hem çalışanlara teşekkürlerini iletti. “Hiç durmadan çalışmaya devam ediyoruz” diyen Örki, şunları kaydetti:

“Görev süremizin ilk başında başladığımız devasa altyapı ve üstyapı hamlelerinde son dokunuşlarımızı gerçekleştiriyoruz. Görevde devam ediyor ya da etmiyor olmanın çalışma açısından bizim için engelleyici bir noktası yok. Durmak yok yola devam düsturuyla vatandaşımızın mutluluğu, huzuru için onların daha müreffeh bir yaşam sürebilmesi için gayretli bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bugün geldiğimiz noktada uzun yıllardır belki altyapı ve üstyapı problemleri çeken mahallerimizin Denizlimizin, Pamukkalemizin en kenar köşelerinde kalmış bu mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımızın yüzünün güldüğünü görmek bizleri de ayrıca çok çok mutlu ediyor. İnşallah görev süremizin son gününe kadar sırtımızdan ter eksik olmayacak.

Çalışmaya, üretmeye, gayret etmeye devam edeceğiz. Vatandaşımıza hayırlı uğurlu olsun diyorum, burada emek veren gayret gösteren bütün arkadaşlarıma yol arkadaşlarıma, çalışanlarıma yürekten teşekkür ediyorum. Onlar istedi, bizler de onların o istemesi üzerine cesaret gösterdik ve el birliği ile bu güzel sonuçları elde etmiş olduk. Hayırlı uğurlu olsun.”